«Дніпро-Кіровоград»: жителі мікрорайону в Кропивницькому страждають від нестачі води через самовільного забудовника

825
кількість переглядів

У Кропивницькому жителі мікрорайону Катранівка потерпають від нестачі води літніми вечорами.

Це пов’язано зі збільшеним на полив присадибних ділянок розбором води, але ще одним фактором цього стала проблемна ділянка трубопроводу на вулиці Ялтинській між провулком Шаховим і вулицею Баженова, повідомили CBN у прес-службі обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград».

Власник приватного будинку на вулиці Баженова, 43, самовільно встановив капітальну цегляну огорожу просто над трубою водопроводу. Півтора роки тому на цій ділянці стався витік води, але водоканал не зміг провести ремонт: власник забудови відмовився знести огорожу чи винести ділянку трубопроводу за межі своєї огорожі за власний кошт. Тоді відрізок труби від Шахового до Баженова заглушили з двох боків, вода на Катранівку подається іншим трубопроводом.

Наразі «Дніпро-Кіровоград» вирішило замінити цю ділянку – в трубу 200 мм протягнуть трубу 140 мм. В результаті водопостачання мікрорайону Катранівка повинно покращитись.

Завтра, 8 липня, роботи виконають за кошти ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

«Підприємство просить міську владу Кропивницького звернути увагу на ситуацію та вжити заходів з недопущення самовільних забудов на водомережах міста в майбутньому», – сказано також у повідомленні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.