Набережна, Палац танцю і площа: яким побачили Кропивницький призери конкурсу від «Перспективи міста» (ФОТО)

1134
кількість переглядів

Переможців конкурсу дитячих малюнків «Перспектива міста-2025» визначили у Кропивницькому.

Конкурс оголосила партія місцевого розвитку «Перспектива міста», повідомляє CBN з посиланням на офіційну сторінку «Перспективи міста» у Facebook.

У конкурсі взяли участь більше 50 дітей різного віку. Завданням було зобразити Кропивницький таким, яким діти бачать його через п’ять років. Малювали учасники конкурсу фарбами та олівцями. Днями журі конкурсу визначило кращі роботи.

«Кращими журі обрали роботи з європейською Набережною, сучасною головною площею міста та Палацем танцю, якого так бракує Кропивницькому! Переможцями стали шестирічні Денис Юденко та Ульяна Кузьмінська, Аліна та Михайло Лисенки віком десять та чотири роки. Усі отримали обіцяні подарунки: 3D-ручку, Bluetooth-колонку та бездротові навушники відповідно. А кожному учаснику “Перспектива міста” подарувала набори для малювання та брендовані альбоми. Вітаємо переможців і дякуємо за участь у нашому конкурсі! Перспектива міста – діти!» – йдеться у повідомленні.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.