У Кропивницькому створять місто в мініатюрі

786
кількість переглядів
ЦДПУ
Старий корпус педуніверситету в Кропивницькому. Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Створювати місто в мініатюрі розпочнуть у Кропивницькому.

Про це журналістам розповів головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини Володимир Поповічев, передає кореспондент CBN.

Створять міні-моделі двох будівель: колишньої жіночої гімназії, нині старого корпусу педагогічного університету, та колишнього особняка, де зараз розташована бібліотека для юнацтва імені Маланюка. Копії зроблять із бронзового полімеру на 3D-принтері.

Проект реалізують коштом гранту у понад мільйон гривень від Українського культурного фонду. Грант від Фонду управління містобудування та архітектури Кропивницького виграло вдруге.

«Також за ці кошти будуть встановлені великі показчики-пілони. Робити це будуть хлопці з Харкова. 3D-моделювання – хлопці з Одеси. І також буде онлайн брифінг-семінар для студентів будівельного коледжу, як правильно 3D моделювати», – додав Володимир Поповічев.

Кінцева дата реалізації проекту – 30 жовтня.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.