Хлопець, який зламав хребет, стрибаючи у річку в Кропивницькому районі, – у важкому стані

14596
кількість переглядів

19-річний Анатолій Баутін, який 6 липня, стрибаючи у річку в Кропивницькому районі, зламав хребет, знаходиться у важкому стані.

Про це кореспонденту CBN повідомила мама постраждалого Тетяна Баутіна.

«Дуже важкий стан. Йому стало гірше, тому що в нього всі органи опущені. Я була у нього, їсти він відмовляється. Зараз йому дуже важко», – розповіла жінка.

Через травму постраждалий не відчуває кінцівок. Рятують Анатолія в обласній лікарні. За словами Тетяни Баутіної, лікарі ніяких прогнозів не дають.

«У нього повністю зміщений хребет. Він роздроблений на частини. У нього був перелом усього тіла. Тобто, коли його забирали в лікарню, то він не відчував ні рук, ні ніг. Як нам сказав лікар, то рухомою в нього залишилася тільки голова», – додала вона.

Вже завтра 19-річному хлопцю планують зробити першу операцію. Анатолій – один із п’яти дітей. Тож зараз родині дуже потрібна допомога небайдужих.

Переслати допомогу 19-річному Анатолію Баутіну можна на картку ПриватБанку 4149499127889416 (Людмила Ваховська) та на карту Ощадбанку 5167802000873247 (Володимир Скрипниченко).

Нагадаємо, волонтер з Кропивницького Володимир Скрипниченко збирає 37 тисяч гривень на порятунок свого 19-річного сина Анатолія Баутіна.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.