На соціально-економічний розвиток Кіровоградщині в держбюджеті знайшли менше 40 млн грн

676
кількість переглядів
гроші

На соцекономрозвиток окремих територій Кіровоградщина з бюджету країни отримала близько 40 мільйонів гривень субвенції, передає CBN з посиланням на Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Кошти розподілили між обласним бюджетом, бюджетами Олександрійського, Петрівського, Устинівського, Голованівського, Добровеличківського, Кропивницького, Новоукраїнського, Вільшанського районів, Олександрійським, Помічнянським та Компаніївським міськими бюджетами.

Гроші підуть на соціально-економічний розвиток окремих територій – проєкти з проведення капітального ремонту та реконструкції об’єктів соціально-економічної інфраструктури, екологічні та природоохоронні заходи, придбання медичного обладнання та комунального транспорту спеціального призначення, реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження, водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання тощо.

Але в першу чергу субвенцію спрямують на здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусом, та будівництво закладів освіти, охорони здоров’я і спорту.

2019 року місцевим бюджетам Кіровоградської області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій уряд спрямував 119 млн 841 тисячу гривень субвенції з державного бюджету.

Крім того, минулого року два десятки об‘єднаних територіальних громад Кіровоградщини отримали понад 40 мільйонів гривень державної субвенції на реалізацію інфраструктурних проектів – дороги, освітлення, спеціалізовану техніку, автобуси для підвезення дітей до опорних шкіл та інші об’єкти для покращення інфраструктури.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.