У Кропивницькому виставка AGROEXPO відкриється у вересні

991
кількість переглядів

З 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому проходитиме восьма міжнародна виставка AGROEXPO.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN розповів генеральний директор ТОВ «УКРАГРОЕКСПО», розпорядника AGROEXPO, Ігор Глібко.

Вона є найбільшою в Україні й входить у десятку найпотужніших агропромислових виставок Європи. Традиційно розташовуватиметься на площі в 125 тисяч квадратних метрів.

Відвідати захід мали більше 50 тисяч людей, однак через пандемію коронавірусу їх буде набагато менше, розповідає Ігор Глібко. Чоловік зазначає – в цьому році організатори планують змінити площу перед сценою, зробити реконструкцію залу, аби поміщалося більше людей та додати санвузлів.

Традиційним символом виставки залишається бичок, а от від змагань багатирів цьогоріч організатори вирішилися відмовитися через карантин.

«Наразі ми вже готуємося до зустрічі. Павільйон треба прибрати після минулої виставки. Зараз там уже працюють десять чоловік, які готують територію. Це і покіс трави, і приведення до ладу всієї інфраструктури, і так далі», – додав Ігор Глібко.

Нагадаємо, ярмарок на AGROEXPO перенесли.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.