У Пантаївці працюватиме «новий» дитячий садок

525
кількість переглядів

Дитсадок у Пантаївці, через закриття якого її жителі вчора перекривали рух трасою Знам’янка-Луганськ-Ізварине, таки працюватиме.

Про це домовилися сьогодні управління освіти міської ради Олександрії та представники селища, повідомляє CBN.

Проблему вирішили тільки сьогодні. Селищна рада Пантаївки для дитсадка має створити окрему юридичну особу. Його фінансуватимуть спільно з міськрадою. Оформлення документів триватиме до 14 днів. На цей час таки доведеться звільнити 22-х працівників. Після цього всіх приймуть на роботу уже в «новий» дитячий садок.

«Сьогодні я скличу позачергову сесію селищної ради на завтра, і приймемо рішення. Усі документи для створення дитячого садочка готові. В тому числі і статут про створення нової юридичної особи Пантаївського дитячого садочка», – повідомив селищний голова Пантаївки Ігор Бульба.

Торік жителі Пантаївки прийняли рішення від’єднатися від Олександрії, якій підпорядковувалися понад 20 років і почати процедуру утворення ОТГ. Дізнавшись про це, міськрада припинила фінансування закладів освіти селища, які тримала на балансі, у тому числі і дитсадок. Пантаївці неодноразово виходили проти такого рішення на мітинги.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.