«Минув рік. Дива не сталося»: знам’янські депутати підготували звернення до Зеленського

3224
кількість переглядів
http://romrada.gov.ua/

Депутати Знам’янської міської ради сьомого скликання стурбовані ситуацією, яка склалася у державі за рік правління Володимира Зеленського.

Проєкт відповідного звернення опублікований на сайті міськради, повідомляє CBN.

«Рік тому Володимир Зеленський склав присягу Президента України. Усі ми пригадуємо його промову під час інавгурації, а виборці Зеленського, мабуть, добре пам’ятають його обіцянки. Тоді він обіцяв усе всім. Кожен виборець Зеленського мав свої особливі надії та сподівання. Учителі очікували на зарплатню в розмірі 4000 доларів, підприємці розраховували на дешеві кредити, а пенсіонери – на істотне підвищення пенсій і зменшення комунальних платежів. Усі вони разом повірили Зеленському, що в корупціонерів будуть конфісковувати майно й не випускатимуть їх під заставу», йдеться у тексті звернення.

Втім, результати нового президента невтішні.

«Минув рік. Дива не сталося. Новий президент грає за старими правилами. Олігархи далі при владі, процвітає корупція і контрабанда, на посади призначають родичів, друзів, бізнес-партнерів і знайомих Зеленського. Президент України регулярно принижується перед Путіним і веде нас у московську пастку. Відбувається наступ на українську мову, тривають переслідування добровольців і волонтерів. Поплічники Януковича повертаються в Україну і впливають на правоохоронні органи. Влада разом з поплічниками мстить українським патріотам за Майдан та опір російському агресорові», констатують депутати.

У знам’янських обранців є кілька вимог. Першою з них є припинення політики капітуляції перед Росією.

«Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати сектор національної безпеки і давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах», переконані депутати.

Вони вимагають звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів, а також докласти зусиль для притягнення до відповідальності Віктора Медведчука, Андрія Портнова, Олени Лукаш та інших зрадників держави.

«Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи. Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС», вимагають депутати.

Також у тексті звернення йдеться про необхідність усунення олігархів від управління державою.

«Негайно звільнити Андрія Єрмака з посади Глави Офісу Президента, Ірину Венедіктову з посади Генерального Прокурора, та звільнити з посад інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів. Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України», йдеться у тексті рішення.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.