12 шкіл Кіровоградщини отримали нові автобуси (ФОТО)

0
688
кількість переглядів

12 нових шкільних автобусів отримали навчальні заклади Кіровоградщини.

Техніку на площі Героїв Майдану в Кропивницькому презентував сьогодні, 16 липня, перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін, передає кореспондент CBN.

Нові автобуси отримають: Ганнівська опорна школа, опорний Голованівський ліцей імені Тараса Шевченка, опорний Новгородківський навчально-виховний комплекс, опорне Червонокам’янське навчально-виховне об’єднання, опорний Павлиський ліцей імені Василя Сухомлинського, опорне Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2, опорне Павлівське навчально-виховне об’єднання, опорна Великосеверинівська школа, Добровеличківська школа №1, Новомиргородська школа №3, опорне Петрівське навчально-виховне об’єднання та опорне Карлівське навчально-виховне об’єднання.

На закупівлю 12 автобусів виділили 22,3 млн грн (15,2 млн грн із державного бюджету, 7,1 млн грн – із місцевих).

Автобуси обладнані пристроями обмеження швидкості, ременями безпеки та облаштовані місцями для портфелів. Кожен автобус має GPS-трекер.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.