У кропивницькому ЦНАПі надаватимуть послуги сервісного центру МВС

1123
кількість переглядів

У новому центрі надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького «Прозорий офіс» жителям обласного центру та області планується надавати більше 300 послуг.

Серед них згодом будуть і послуги сервісного центру МВС, повідомив CBN директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Сергій Коваленко.

«Сьогодні разом із начальником регіонального сервісного центру в Кіровоградській області Сергієм Пижовим обговорили алгоритм підготовки і механізми надання послуг: обмін посвідчення водія (без складання іспитів), видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого, державна реєстрація транспортного засобу (без огляду), перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по-батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання», – сказав Сергій Коваленко.

Нагадаємо, у Кропивницькому зaвершили ремонт ЦНАПу, який офіційно плaнують відкрити в серпні нинішнього року.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.