У Світловодського лісгоспу незаконно відібрали землю вартістю 800 тис. грн

978
кількість переглядів
земля

Знам’янська місцева прокуратура звернулася до Світловодського міськрайонного суду з позовною заявою про визнання недійсними рішення ради, державного акту і витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

За інформацією пресслужби обласної прокуратури, відповідачами виступають одна із селищних рад, обласне управління Держгеокадастру, державний реєстратор та громадянин України.

Селищна рада відвела у приватну власність громадянину лісову ділянку площею 0,1 га оціночною вартістю 800 тисяч гривень поблизу Дніпра, що не може передаватись у приватну власність.

При цьому не розробили і не затвердили проект землеустрою, не провели зміну цільового призначення і не відшкодували втрати лісогосподарського виробництва «Світловодський лісгосп», у постійному користуванні якого була земля.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.