З початку року у водоймах Кіровоградщини загинули понад 40 людей

745
кількість переглядів

На Кіровоградщині цьогоріч на водних об’єктах загинула 41 людина, серед них – четверо дітей.

За аналогічний період 2019 року загиблих через порушення правил безпеки на воді було 32, повідомили сьогодні, 22 липня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Заступник начальника Управління ДСНС у Кіровоградській області Василь Штогрін наголосив на тому, що всі випадки загибелі сталися у місцях, непридатних для купаннях. Переважно йдеться про водойми в сільській місцевості чи затоплені кар’єри.

Найпоширенішою причиною загибелі людей є алкогольне сп’яніння.

Із початку року 12 жителів області втопились через надмірне вживання спиртних напоїв. Дев’ятеро не дотримались правил безпеки під час риболовлі, восьмеро – під час купання, один чоловік – під час перебування на кризі взимку. Ще одна людина скоїла самогубство.

Випадків загибелі на воді цьогоріч не було зафіксовано лише в Знам’янці, а також у Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському та Устинівському районах.

Щоб попередити зменшення кількості нещасних випадків, до 30 вересня будуть проводитись посилені рейди в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

«Також продовжиться робота щодо приведення у відповідність правилам охорони життя людей узбережжя водних об’єктів, де масово відпочиває населення. Зокрема, йдеться про очищення дна водойм водолазами від сторонніх предметів, а також встановлення знаків та інформаційних стендів із застереженнями щодо того, як слід поводитись на воді та яких заходів безпеки слід дотримуватись», – зазначив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

Нагадаємо, у вівторок, 21 липня, у Світловодську втопився 14-річний підліток.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.