У Кропивницькому презентували велосипед-тандем (ФОТО)

934
кількість переглядів

Сьогодні, 31 липня, у Кропивницькому активісти спільноти «Велокроп» представили відремонтований на спільно зібрані кошти велосипед-тандем, передає кореспондент CBN.

Активісти кажуть, його мета – надати жителям міста з фізичними вадами можливість відчути себе велосипедистами.

Відремонтований велосипед активісти використовуватимуть раз на місяць під час поїздок на велопікнік на Козачому острові.

Також активісти презентували проект «Козацька сотня», який вони планують подати на фінансування Громадського бюджету. За задумом авторів проекту, це має бути всеукраїнське велоралі протяжністю 100 км територією поблизу Кропивницького.

«Якщо громада міста підтримає проект, то він стане першим заходом такого формату на Кіровоградщині. Старт і фініш велоралі запланований у Кропивницькому, а по маршруту учасники проїдуть через села Суботці, Казарня, Трепівка, Єлисаветградка та Підлісне», – зазначили активісти.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.