Мер Долинської поскаржилася на неефективну роботу швидкої допомоги

1621
кількість переглядів
медицина

Міська голова Долинської Віра Тернавська написала листа до Міністерства охорони здоров’я, профільного комітету Верховної Ради та голови обласної ради Олександра Чорноіваненка з приводу неякісної роботи швидкої.

Листа оприлюднили на офіційному сайті Долинської міськради.

«Останнім часом до Долинської міської ради надходять звернення від жителів міста з приводу нереагування на виклики, а в окремих випадках неможливості додзвонитися на номер 103 для виклику швидкої допомоги при гіпертонії, аритмії та інших серцево-судинних захворюваннях, які становлять загрозу життю людей та приводять до летальних випадків.

Враховуючи такі звернення щодо неефективної роботи Долинської підстанції комунального некомерційного підприємства “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради” (у який реформовано колишні станції швидкої допомоги), міською радою направлений лист Міністерству охорони здоров’я України, Комітету Верховної ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, голові Кіровоградської обласної ради для відповідного реагування та вжиття заходів», – сказано у повідомленні.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.