Міносвіти оголосило конкурс на посаду ректора педуніверситету в Кропивницькому

646
кількість переглядів

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття вакантної посади ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Про це йдеться на сайті вишу.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на сайті МОН України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

– заяву на участь у конкурсі;
– особовий листок з обліку кадрів з фотографією;
– автобіографію;
– копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання;
– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
– копію паспорта, засвідчену претендентом;
– копію посвідчення щодо вільного володіння державною мовою;
– засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”» (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2412), та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону;
– копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, кім. 136 або 138, м. Київ-135, 01135.

Телефони для довідок: (044) 481-32-35; 481-47-92.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.