На Кіровоградщині повертають до життя дорогу до Хутора Надії (ФОТО)

1208
кількість переглядів

Дорогу, що веде з Кропивницького до колиски українського професійного театру, сімейного хутора братів Тобілевичів, ремонтують методом влаштування поверхневої обробки.

Про це CBN повідомили в пресслужбі САД у Кіровоградській області.

Роботи будуть виконані по всій протяжності, а це більше 13,5 кілометрів або ж 94 605 м2 площі.

«Поверхнева обробка не просто відновлює покриття, а й значно підвищує його зчіпні якості. Крім того, це хороший захисний шар від проникнення води до конструктивних шарів. Саме завдяки поверхневій обробці вдається зберегти старі дороги, подовживши термін їх служби», — наголосив Анатолій Площенко, начальник відділу якості, технічного контролю та новітніх технологій САД у Кіровоградській області.

Суть технології поверхневої обробки полягає в процесі нанесення на дорожнє покриття тонкого шару бітумної емульсії та дрібного щебеню. Перша забезпечує так зване склеювання старої дорожньої поверхні та нового щебеневого шару та заповнює щілини, тим самим запобігаючи в подальшому проникнення вологи до основи траси. Емульсійно-щебеневу суміш ущільнюють котками, а потім обробляють щіткою, аби видалити зайвий щебінь. Також буде нанесена й дорожня розмітка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.