Міськвиконком Кропивницького хоче зобов’язати «Екостайл» мити сміттєві контейнери

744
кількість переглядів

Виконком Кропивницького планує зобов’язати ТОВ «Екостайл», яке займається вивезенням сміття, мити сміттєві контейнери.

Про це йдеться у проекті рішення виконкому «Про виконання Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”».

У документі, зокрема, сказано: «Вважати виконання Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення” в частині забезпечення своєчасного проведення дератизаційних заходів власниками підприємств, установ, організацій, учбових закладів, об’єктів торгівлі, промисловості та житлово-комунального сектору міста Кропивницького недостатнім».

Виконком хоче «рекомендувати генеральному директору ОКВП “Дніпро-Кіровоград” провести роботи щодо покращення санітарно-технічного стану прибудинкових каналізаційних люків з метою недопущення проникнення гризунів з цих люків у підвали житлових будинків».

ТОВ «Екостайл», відповідно до проекту рішення, має «регулярно проводити миття та дезінфекцію сміттєзбиральних контейнерів на території міста Кропивницького відповідно до вимог санітарно-гігієнічних правил».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.