У Кропивницькому склали 7 протоколів на автобусних перевізників через порушення карантину

498
кількість переглядів

З 22 травня, з моменту послаблення карантину, сім адміністративних матеріалів склали на автобусних перевізників через порушення карантинних обмежень.

Про це кореспонденту CBN повідомив начальник управління інфраструктури ОДА Володимир Дмитренко.

«Загалом це через те, що водії перебували без масок, або те, що не оброблювалися салони транспортних засобів відповідними розчинами. Такі порушення поодинокі й дуже рідкі», – зазначив він.

В області курсують більше 550 автобусних маршрутів. З автовокзалу №1 за добу відправляється більше ста рейсів.

Перевезення пасажирів в автобусах може здійснюватися виключно в кількості місць, які передбаченні для сидіння, в засобах індивідуального захисту як для водіїв, так і для пасажирів, а також перевізники зобов’язанні переводити обробку транспортних засобів перед виїздом на лінію та після закінчення виїзду.

На автовокзалі заборонили роботу залів очікування, а в приміщенні можна перебувати лише в масках.

«Більшість перевізників дотримуються тих обмежень, які необхідні. Чому? Тому що всі ми розуміємо: якщо буде погіршення епідемічної ситуації в області, якщо виникне така ситуація, що наша область потрапить до червоної зони, то пасажирські перевезення знову будуть скасовані, а це знову ж таки зупинення роботи перевізників, зупинення бізнесу, неможливість сплачувати податки», – додав Володимир Дмитренко.

Все про коронавірус читайте за посиланням.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.