Облрада продовжує шукати інвестора для «Колізею» в Кропивницькому

1146
кількість переглядів
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Жоден інвестор поки не зацікавився об’єктом незавершеного будівництва (в народі – «Колізей») на вулиці Шульгіних, 38, у Кропивницькому.

Про це заявив голова облради Олександр Чорноіваненко.

«На сьогоднішній день жоден із інвесторів не зацікавився даним об’єктом, і, якщо до кінця торгів покупців не знайдеться, питання подальшої долі об’єкта незавершеного будівництва буде вирішуватися на сесії Кіровоградської обласної ради», – сказав він.

У 2017 році депутати обласної ради ухвалили рішення, яким надали дозвіл для продажу об’єкта незавершеного будівництва на аукціоні. Об’єкт і земельну ділянку, на якій він розташований, продали за ціну, визначену на підставі незалежної оцінки. Проте, як зазначив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, у зв’язку зі змінами до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» депутатський корпус вніс зміни до раніше прийнятого рішення. Зазначене майно має продаватися на різних торгах. Тобто, об’єкт незавершеного будівництва як об’єкт малої приватизації – через електронний аукціон, а земельна ділянка – на земельних торгах, визначених Земельним кодексом України.

«Колізей» мав бути школою на 1176 учнівських місць із загальношкільними приміщеннями (ІІ черга). За словами голови обласної ради, будівництво цього об’єкта розпочали ще в 90 роках, а у 2001 році вирішили приватизувати. У результаті «Колізей» придбала юридична особа, яка протягом багатьох років не виконувала інвестиційні умови. Тому його передали на баланс КП «Регіональний центр розвитку послуг».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.