У Долинській таки збудують груповий водопровід

868
кількість переглядів

Понад 13 млн грн перерозподілили між об’єктами будівництва, які реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Кошти спрямують на вирішення питання водозабезпечення жителів Долинської, передає пресслужба ОДА.

«Сьогодні відбулось третє засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку. Розгляд питання водозабезпечення Долинської відкрили два тижні тому. Сьогодні кворум зібрався, тож ми змогли прийняти рішення. Дякуємо представникам громадськості та депутатського корпусу за відповідальну позицію», – зазначив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

Понад 13 млн грн розподілять таким чином:

– більше 10 млн грн – на будівництво групового водопроводу в Долинській (замовником робіт виступає управління капітального будівництва ОДА);
– понад 2 млн грн – на реконструкцію західного водогону в Долинській (замовником робіт виступає Долинська міська рада).

Нагадаємо, Долинський груповий водогін почали будувати торік восени. Зараз проект готовий на 70%. Проте через брак фінансування будівництво зупинилося.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.