Стрижаков Райковичу: «Не заганяйте місто у борги!» (ВІДЕО)

1081
кількість переглядів

Сьогодні, 18 серпня, під час сесії міської ради лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков виступив перед депутатами і керівництвом міста, закликавши не приймати безвідповідального рішення щодо взяття на плечі міста кредиту в 70 мільйонів гривень під 12%.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Ви сьогодні маєте намір голосувати за безвідповідальне рішення – взяти ще один непосильний кредит! Керівництво міста хоче позичити 70 мільйонів і повісити на місто борг перед виборами. Більше того, бере цю суму під небачені для українських міст 12 відсотків. Чи справедливо, що Вінниця бере кредити під 4%, Львів, Житомир, Миколаїв – під 6%, а Кропивницький – аж під 12, і якраз перед виборами?! Нам що, мало боргів?» – звернувся на сесії до депутатів Артем Стрижаков, зазначивши, що знає про домовленість керівництва міста з депутатським корпусом підтримати цю несправедливу кредитну пропозицію.

«Ці гроші віддавати потім не вам, а нашим дітям. Андрію Павловичу, не беріть гріх на душу!» – сказав меру Райковичу Артем Стрижаков.

У відповідь лідеру «Перспективи міста» міський голова зазначив, що йому не треба нічого радити, адже він сам оцінює себе високо. У результаті більшістю голосів депутати все ж таки підтримали скандальне рішення.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.