Екснардеп з Кропивницького подав до суду на Уляну Супрун

2647
кількість переглядів
Костянтин Яриніч

Колишній народний депутат, директор обласного онкологічного центру Костянтин Яриніч подав до суду на екс-в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це він повідомив у Facebook.

«Не думав, що мені доведеться захищати честь і гідність свою та онкологічного центру, якому я віддав частину свого життя, від домислів та звинувачень Супрун. Громадянку Америки так непокоїть моя особистість, що вона здатна виливати бруд на людей, які рятують життя не у владних кабінетах, а годинами в операційній. Вона просто топче репутацію професіоналів, яких поважає медична спільнота та цінують пацієнти», – йдеться у дописі.

Він також нагадав, що має з Уляною Супрун давній конфлікт.

«З об’єктивних причин, які частково викладені у документі, я подав заяву до суду. За брехливий наклеп та безпідставні звинувачення треба платити. Час все розставить по своїх місцях», – резюмував Яриніч.

Ціна позову – 1 гривня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.