Міськрада Кропивницького заплатить роялті за використання чужих пісень

2211
кількість переглядів

Міськрада Кропивницького заплатить роялті за пісні, які прозвучать під час рок-фестивалю на Козачому острові.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомила начальниця управління культури і туризму міської ради Анна Назарець.

«Ми будемо платити роялті за використання авторських прав. Вчора з цього приводу з нами зв’язалися представники «Української агенції з авторських та суміжних прав», — наголосила посадовиця.

Анна Назарець не змогла назвати суму роялті — за її словами, вона буде відома після того, як агенція виставить міськраді відповідний рахунок.

Нагадаємо, під час рок-фестивалю у Кропивницькому виступлять 4 гурта з місцевою та київською прописками. Майже всі вони виконують кавер-версії відомих у всьому світі хітів. Відповідно до вимог законодавства України, організатор концертів має сплачувати роялті за використання чужих пісень. У разі, якщо захід для глядачів безкоштовний (як, наприклад, у Кропивницькому, — ред.), мова йде про 3% суми, витраченої на організацію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.