«Перспектива міста» запустила масштабний проект загальноміської інвентаризації

2150
кількість переглядів

У Кропивницькому стартував проект загальноміської інвентаризації, який проводить «Перспектива міста».

Про це CBN повідомили у прес-службі організації.

Такий проект, каже лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков, допоможе місту жити та розвиватися, а також допоможе запобігти витіканню коштів з міського бюджету.

Так, у рамках першого етапу реалізації проекту команда «Перспективи міста» зустрічається з містянами та отримує інформацію щодо проблем житлового фонду. Дані з переліком проблем вносяться до інтерактивної карти. Таким чином, проблеми житлового фонду буде легко контролювати.

«В першу чергу ми інспектуємо житловий фонд, щоб підтримувати безперебійну роботу комунального господарства міста. Тому що справедливе місто – це коли люди не ламають ноги на тротуарах, а дороги не вбивають автомобілі. Коли ЖЕКи відпрацьовують квартплату, а благоустрій відбувається у всіх мікрорайонах, а не переважно біля заводу мера», – зазначив Артем Стрижаков.

Під час другого етапу реалізації проекту передбачено перевірити наявність та стан земельних ділянок, які належать місту, комунальні заклади, будівлі та все міське майно. Також буде перевірено і документальне підтвердження наявності та стану усіх об’єктів інфраструктури.

«По-друге, ми фахово проінспектуємо всю інфраструктуру міста, все, чим воно володіє: землі, будівлі, міський бюджет. Усі ці ресурси сьогодні використовуються невеликим колом осіб з ознаками корупції. За таких умов про який розвиток і захист жителів може йти мова? Міське господарство приходить у ще більший занепад, малому і середньому бізнесу не дають розвиватися, а відтік кадрів з усіх сфер дедалі посилюється. Щоб зупинити цей процес, потрібна серйозна перевірка, яку і розпочала здійснювати команда “Перспективи міста”», – говорить лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков.

Долучитися до реалізації проекту може кожен охочий житель Кропивницького. Для цього можна звернутися до приймальні партії «Перспектива міста», в яку переформатували приміщення Муніципального бюро Стрижакова: вул. Дворцова, 27/25, з 9:00 до 18:00 (перерва 13:00-14:00) щодня, крім вихідних.

Залишити заявку про проблему, яка є у житловому будинку в будь-якому мікрорайоні міста, можна на сайті «Перспективи міста». Вона буде опрацьована фахівцями з інвентаризації, які виїдуть на місце та зафіксують проблеми.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.