Мер Кропивницького пообіцяв місту щорічний рок-фестиваль (ФОТО)

0
1830
кількість переглядів

«Рок на Інгулі» – перший рок-фестиваль у Кропивницькому під патронатом міського голови Андрія Райковича – зібрав на Козачому острові величезну кількість шанувальників драйвової музики.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Вхід на фест був безкоштовним. Міський голова поставив вимогу – жорстко дотримуватись правил карантину. Тож всім відвідувачам на вході міряли температуру та забезпечили достатню кількість антисептиків для обробки рук.

Андрій Райкович пообіцяв, що фестиваль обов’язково стане щорічним.

«Я відчуваю, що сюди прийшли справжні фанати. Молодість, свобода, енергія, неповторний дух, своєрідна музична сила і естетика року! – наголосив міський голова. – Я радий, що у нашому місті є справжні, класні групи. Я вас знаю, слухаю, бо на всіх концертах на День міста – ви з нами! Сьогодні перший рок-фестиваль, і я вам обіцяю: рок над Інгулом лунатиме щороку».

У фестивальній програмі взяли участь гурти Inside the Sound, Cardio, Stormbringer. Хедлайнерами музичного свята сталиUP and UP.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.