Зеленський відзначив державною нагородою начальника СБУ Кіровоградщини

1060
кількість переглядів

З нагоди Дня Незалежності України президент Зеленський нагородив начальника СБУ на Кіровоградщині підполковника Івана Осипчука орденом Данила Галицького.

Відповідний указ опублікований на сайті президента України.

Разом з Іваном Осипчуком «за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм» президент нагородив майже сотню представників Збройних Сил, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, ДСНС, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Управління державної охорони та прокуратури.

Нагадаємо, що до призначення у квітні в Кіровоградську область 35-річний підполковник працював заступником начальника управління внутрішньої безпеки СБУ.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.