Кіровоградська обласна лікарня отримала кисневі концентратори за 188 тис. грн (ФОТО)

797
кількість переглядів

Сьогодні, 28 серпня, Кіровоградська обласна лікарня отримала чотири кисневі концентратори загальною вартістю 188 тисяч гривень, передає кореспондент CBN.

Вручили медичне обладнання волонтери — керівники проекту «Oxygen- це життя». На їхню купівлю виграли грантові кошти.

«Потреба дуже велика у нас, до цієї інфекції був не готовий не тільки цей світ, не говорячи про нашу область та лікарню. У нас були концентратори до десятка, але у нас 40 відділень, і кожне потребує хоча б одного концентратора», – розповіла головна лікарка обласної лікарні Лариса Андрєєва.

Один із керівників проекту у березні цього року перехворів коронавірусом. Так виникла ідея закупити кисневі концентратори. Серед 300 заявок на грантові кошти по Україні перемогли п’ять. Серед переможців опинився і проект «Oxygen – це життя».

Ці кисневі концентратори китайського виробництва працюватимуть у інфекційному відділенні.

Наразі в обласній лікарні від коронавірусу лікуються 16 пацієнтів, чотири з них перебувають у палаті інтенсивної терапії.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.