Мерія Кропивницького планує відмовити греко-католикам у виділенні земельної ділянки під храм

799
кількість переглядів

Міськрада Кропивницького планує відмовити релігійній громаді Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви у наданні земельної ділянки під будівництво храму.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Проект рішення опублікований на сайті міськради.

«Відмовити релігійній громаді Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви м. Кропивницького у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Ушакова (біля будинку готелю “Турист”) орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування храму релігійної громади (парафії) Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви м. Кропивницького у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам містобудівної документації, а саме: Плану зонування території міста Кіровограда, затвердженого рішенням Кіровоградської міської ради від 17.09.2013 N2456 –земельна ділянка відноситься до зони Р3С (підзона зелених насаджень спеціального призначення), охоронна зона меж Фортеці св. Єлизавети», – сказано у документі.

Раніше повідомлялося, що міськрада Кропивницького розгляне питання про надання греко-католицькій церкві дозволу на розробку проекту землеустрою біля будинку №4 на вулиці Острівській.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.