В Олександрії — два претенденти на крісло міського голови (ІНФОГРАФІКА)

4091
кількість переглядів

У рейтинзі на посаду міського голови Олександрії з великим відривом від решти претендентів лідирують два кандидати.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на дослідження соціологічної групи «Рейтинг».

На цих виборах міським головою Олександрії може стати Сергій Кузьменко. Вже зараз його рейтинг — 41,2% серед тих виборців, хто визначився і готовий іти голосувати. Діючий міський голова Степан Цапюк має 42,0%. Як бачимо, різниця між лідерами — у рамках статистичної похибки.

«Вибори в Олександрії — одні з найцікавіших серед тих, які ми досліджуємо, — наголосив заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів. — Можна говорити про дійсно конкурентну боротьбу у місті. Є два кандидати, які претендують на перемогу. Це діючий мер Степан Цапюк та його конкурент Сергій Кузьменко. В даному випадку їхні рейтинги практично однакові в межах статистичної похибки. На сьогоднішній день обидва кандидати мають однакові шанси перемогти. Тут усе залежить від їхньої роботи протягом наступних півтора місяця, щоб мобілізувати власний електорат».

У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідерами є партії «Опозиційна платформа – За життя»  за яку готові віддати голоси 21,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, та партія «Слуга народу» з результатом 20,6%. Партію «Сила людей» підтримують 10,4% опитаних, Радикальну партію – 9,8%, партію «Європейська солідарність» – 9,4%, партію «Батьківщина» – 8,0%, партію «Пропозиція» – 6,7%.  Рейтинг інших сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько чверті.

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) соціологи опитали близько 800 мешканців Олександрії віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження — не більше 3,5%. Його провели протягом 25-29 серпня 2020 року.

Нагадаємо, чергові місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.