Кіровоградщину поділили на виборчі округи (ПЕРЕЛІК)

4982
кількість переглядів

Під час чергових місцевих виборів жителі Кіровоградщини обиратимуть депутатів обласної ради на 8 виборчих округах.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив голова обласної виборчої комісії Євгеній Цехмістер.

Зокрема, на Кіровоградщині вибори до обласної ради пройдуть у таких округах, як:

  • Голованівський (включає всю територію Гайворонського, Благовіщенського, Вільшанського, Новоархангельського та самого Голованівського районів);
  • Новоукраїнський (Добровеличківський, Новомиргородський, Маловисківський та Новоукраїнський райони).

У свою чергу, Олександрійський район (за новим адміністративно-територіальним устроєм) поділили на два виборчі округи. Перший включає у себе саму Олександрію, Олександрійський та Петрівський райони, другий — Світловодськ, Світловодський та Онуфріївський райони.

Обласний центр поділили також на два округи — Фортечний і Подільський.

Ще один виборчий округ включає у себе Знам’янку, Знам’янський та Олександрівський район, а також північну частину Кропивницького (району, — Ред. ). До восьмого входять Новгородківський, Бобринецький, Компаніївськй та Долинський райони, а також південна частина Кропивницького (району, — Ред. ).

Голів та депутатів міських рад обиратимуть в міських виборчих округах. Таких в обласному центрі сформували 6, в Олександрії — 5. Про інші округи CBN повідомить пізніше.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.