У Кропивницькому до Дня міста оголосили конкурс відеороликів

1023
кількість переглядів
Фото Олександра Шулешка

У Кропивницькому до 266 річниці від дня заснування міста оголошується челендж KropLifeStory.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN поінформували в пресслужбі міської ради.

З 14 вересня кропивничани можуть долучитися до цього челенджу, відзнявши відео з учнями, вчителями та батьками про рідне місто, його історію, визначні місця, пам’ятки архітектури, про знаних людей, які зробили гідний внесок у розвиток та надбання Кропивницького. Це може бути і окрема історія про пам’ятні місця, людей, а може бути пісня чи відеокліп, вірш з відеорядом, краєвидами Кропивницького.

«Знімайте на телефон, фотоапарат, відеокамеру тощо, але не більше чотирьох хвилин. У зйомках можуть брати участь учні різного віку. Долучайтесь тата, мами, вчителі», – розповіла начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Викласти відео необхідно на своїй сторінці соціальної мережі Facebook, позначивши управління освіти міської ради Кропивницького, з хештегом #KropLifeStory. Кращі відео будуть розміщені на офіційному сайті й Facebook-сторінці міської ради та демонструватимуться на місцевих телеканалах.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.