У Кропивницькому ветеранська спільнота висунула шість вимог до депутатів

2893
кількість переглядів
маршрутка
Фото умовне

На сесії міськради Кропивницького підняли питання проїзду пільговиків у громадському транспорті, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

До депутатів від імені ветеранів війни та інших пільговиків звернувся представник ГО «Мобільна волонтерська група» Євгеній Драгомирецький.

«На час карантинних заходів органи місцевого самоврядування ухвалили рішення щодо обмеження дії деяких пільг, зокрема часткового скасування безкоштовного проїзду у громадському транспорті», – зазначив Євгеній Драгомирецький і додав, що ця пільга часто була приводом для конфлікту між водіями та пасажирами.

Зокрема, 1 вересня водій маршрутки №5 грубо і з лайкою відмовив бойовому медику в безкоштовному проїзді.

«І якщо в КП “Електротранс” ми з такими проблемами не стикаємось, то в маршрутках такі випадки не є поодинокими. Така поведінка практично стала нормою. Після зустрічі з перевізниками, в нас склалося враження, що частина з них підтримує таку ганебну поведінку водіїв», – розповів активіст.

Ветерани АТО вимагають:

– зробити моніторинг по маршрутах, де є зауваження;
– забезпечити належне виконання водіями маршруток правил перевезення згідно з чинним законодавством;
– сприяти розповсюдженню по маршрутних таксі наліпок «Тут поважають захисників України»;
– внести до договору на перевезення у Кропивницькому вимогу на обов’язкове встановлення в салоні біля водія відеореєстраторів, що дасть можливість відстежувати кількість учасників бойових дій та інших пільговиків, а також фіксувати порушення з боку водія або пасажирів;
– створити раду ветеранів при секретарі міськради;
– залучити представника ветеранської спільноти до конкурсної комісії з визначення перевізників.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.