До проведення Дня міста Кропивницького, «Вересневих самоцвітів» та AgroЕxpo-2020 висунули вимоги

3926
кількість переглядів

Проведення трьох масштабних заходів – театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти», святкування Дня міста Кропивницького та міжнародної агропромислової виставки AgroЕxpo-2020 – можливе лише за умови чіткого дотримання протиепідемічних заходів та чинного законодавства.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це заявили в Держпродспоживслужбі області, передає CBN.

Серед вимог:

– дотримання між учасниками/відвідувачами дистанції не менше ніж 1,5 метру;
– знаходження не більше 1 особи на 5 м² площі;
– щоденний температурний скринінг усіх працівників та суб’єктів підприємницької діяльності та недопущення до участі у заході осіб з температурою тіла понад 37,2°C або ознаками респіраторних захворювань;
– організація місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

Відвідувачі повинні допускатися до ярмарку при наявності правильно одягненої (закриті ніс та рот) захисної маски, а всі учасники мають бути в захисній масці та одноразових рукавичках.

Вологе прибирання контактних поверхонь з використанням миючих та дезінфікуючих засобів треба проводити кожні дві години, а також наприкінці кожного робочого дня тощо.

Конференц-зали повинні постійно провітрюватись, а після закінчення презентацій, обговорень і засідань – прибиратися, контактні поверхні стільців, столів, технічної апаратури – дезінфікуватися.

Окремо перевірятимуть якість та безпечність харчових продуктів, що будуть представлені на заході, слідкуватимуть за станом тварин. Встановлені вимоги й до реалізації рослин і рослинних продуктів, рекламування насіння сільськогосподарських культур та садивного матеріалу плодових і ягідних культур. Ознайомитися з  вимогами можна за цим посиланням.

До учасників святкування Дня міста – закладів громадського харчування – теж є вимоги.

Окремо визначили рекомендації з організації протиепідемічних заходів під час культурно-мистецьких заходів відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України.

День міста в Кропивницькому відзначатимуть 19-20 вересня, «Вересневі самоцвіти» пройдуть 23-27 вересня, AgroЕxpo – 30 вересня – 3 жовтня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.