Кузьменко подав документи для реєстрації кандидатом у мери Олександрії

1162
кількість переглядів

Президент футбольного клубу «Олександрія», очільник Кіровоградської ОДА у 2014-2019 роках Сергій Кузьменко першим подав документи у міську територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на посаду міського голови Олександрії сьогодні, 15 вересня.

Про це з Олександрії повідомляє кореспондент CBN.

«Часто чую від олександрійців, що місто зупинилося в розвитку, що на околицях досі лишаються проблеми, молодь виїжджає, не вистачає сучасних локацій для відпочинку. Саме жителі Олександрії наштовхнули мене на рішення балотуватися на посаду міського голови. В Олександрії є потенціал, і його потрібно розвивати. Зараз у соцмережах містяни дуже активні під моїми дописами, піднімають теми, які їх хвилюють, і діляться своїми ідеями. Їх варто почути, бо Олександрія варта більшого! Звісно, й своїм баченням нового рівня міста я невдовзі поділюся», – зазначив у коментарі журналістам Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, навесні 2020 року, коли Україну охопив жорсткий карантин, Сергій Кузьменко заснував благодійний фонд «Турбота» і надав допомогу 15 тисячам жителів Олександрії, а також для трьох лікарень Кіровоградщини закупив апарати ШВЛ. Нині за його ініціативи проводять реконструкцію парку Шевченка.

Місцеві вибори призначені на 25 жовтня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.