Кузьменко подав документи для реєстрації кандидатом у мери Олександрії

1826
кількість переглядів

Президент футбольного клубу «Олександрія», очільник Кіровоградської ОДА у 2014-2019 роках Сергій Кузьменко першим подав документи у міську територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на посаду міського голови Олександрії сьогодні, 15 вересня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це з Олександрії повідомляє кореспондент CBN.

«Часто чую від олександрійців, що місто зупинилося в розвитку, що на околицях досі лишаються проблеми, молодь виїжджає, не вистачає сучасних локацій для відпочинку. Саме жителі Олександрії наштовхнули мене на рішення балотуватися на посаду міського голови. В Олександрії є потенціал, і його потрібно розвивати. Зараз у соцмережах містяни дуже активні під моїми дописами, піднімають теми, які їх хвилюють, і діляться своїми ідеями. Їх варто почути, бо Олександрія варта більшого! Звісно, й своїм баченням нового рівня міста я невдовзі поділюся», – зазначив у коментарі журналістам Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, навесні 2020 року, коли Україну охопив жорсткий карантин, Сергій Кузьменко заснував благодійний фонд «Турбота» і надав допомогу 15 тисячам жителів Олександрії, а також для трьох лікарень Кіровоградщини закупив апарати ШВЛ. Нині за його ініціативи проводять реконструкцію парку Шевченка.

Місцеві вибори призначені на 25 жовтня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.