Мер Кропивницького попросив МОЗ дозволити перевозити стоячих пасажирів у комунальному транспорті

4288
кількість переглядів
Андрій Райкович

Габаритні автобуси з кондукторами могли б з дотриманням соціальних дистанцій перевозити додатково певну кількість пасажирів, що їдуть стоячи.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З такою пропозицією до міністра охорони здоров’я України Максима Степанова під час селекторної наради звернувся міський голова Кропивницького Андрій Райкович, передає CBN.

Андрій Райкович зазначив, що Кропивницький придбав 70 нових автобусів і тролейбусів, які, відповідно до протиепідемічних правил, нині змушені перевозити лише пасажирів на сидячих місцях, і це для міста величезна проблема.

«Якби було дозволено, особливо там, де є мінімальна зона ризику, брати стоячих пасажирів, як це буде зарегламентовано чи Міністерством, чи Кабінетом Міністрів, то була б суттєва підтримка місцевому самоврядуванню у вирішенні транспортної проблеми», – звернувся міський голова до Максима Степанова.

Міністр висловив сумнів щодо можливості проконтролювати дистанцію у транспорті. Проте Андрій Райкович вважає, що можна було б дати повноваження місцевому самоврядуванню встановити відповідні ліміти, тому що у тролейбусах лише третина місць – це сидіння, інші розраховано на пасажирів, що стоятимуть.

Міністр вчора поспілкувався з очільниками обласних центрів щодо життя міст в умовах карантину.

Кропивницький знаходиться в «зеленій» зоні по Covid-19

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.