Мін’юст призначив нового начальника кропивницького СІЗО

1623
кількість переглядів

Сьогодні, 17 вересня, в. о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції Андрій Явтушенко представив колективу державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» начальника установи, підполковника внутрішньої служби Романа Чабаненка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться у повідомленні Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Андрій Явтушенко у своїй промові відзначив, що сподівається на те, що кадрові зміни позитивно вплинуть на результати роботи, а злагодженість дій співробітників та керівника установи дозволить досягнути значних професійних успіхів.

Він визначив пріоритетні напрямки роботи в діяльності установи, особливо «в частині удосконалення житлово-побутових умов осіб, узятих під варту та умов для несення служби персоналом».

Роман Чабаненко подякував за висловлену довіру і пообіцяв виправдати покладені на нього сподівання та докласти всіх можливих зусиль для розвитку установи.

Нагадаємо, нaчaльнику держaвної устaнови «Кропивницький слідчий ізолятор» оголосили про підозру у вчиненні кримінaльного прaвопорушення, передбaченого ч. 2 ст. 367 (службовa недбaлість) Кримінaльного кодексу Укрaїни, що призвело до бунту ув’язнених.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.