У Знам’янському районі можуть тимчасово запровадити особливий режим

3153
кількість переглядів

22-24 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Кіровоградській області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

Про це CBN повідомили у пресгрупі УСБУ в області.

Масштабні тренування відбудуться на території Знам’янського району в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння.

Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Кіровоградській області звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просять повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.