Мер Кропивницького закликав дотримуватися карантинних вимог на Дні міста (ВІДЕО)

308
кількість переглядів
Андрій Райкович

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович закликав містян максимально відповідально поставитися до карантинних заходів у суботу, 19 вересня, під час святкування Дня міста.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«Вересень для нашого міста – час знакових подій, – сказав Андрій Райкович. – Завтра ми відзначаємо День міста, через кілька днів – ювілейні “Вересневі самоцвіти”. Завершує цей марафон міжнародна виставка “АгроЕкспо”. Ми звикли відзначати ці заходи масштабно і велелюдно, але зараз живемо в умовах коронавірусного карантину. І наявна порівняно спокійна епідеміологічна ситуація, поки наше місто перебуває в “зеленій зоні”, не повинна нас розхолоджувати. Навпаки – дуже прошу вас уже завтра, під час святкування Дня міста, дотримуватись усіх, повторюю, усіх карантинних заходів. Обов’язково вдягніть маски, особливо на концертних заходах. Дотримуйтесь безпечної соціальної дистанції. З розумінням поставтеся до прохань волонтерів пройти скринінг, вдягнути браслет і не скупчуватись навколо фотозон, на концертних майданчиках у парках, по Дворцовій та на площі Героїв Майдану. Після святкування Дня міста, футбольного матчу, театрального свята, агровиставки всі повинні залишитися здоровими. Але це – не просто наша спільна мета, а й спільні зусилля. Тому звертаюсь також до працівників поліції, до санітарних служб, до організаторів усіх заходів: бути в ці дні партнерами, більше комунікувати з містянами, інформувати про дотримання санітарних вимог».

Звернення до містян з вимогою дотримання карантинних вимог під час святкування дня міста

Завтра ми відзначаємо День міста.Ми звикли відзначати його масштабно. Але зараз живемо в умовах карантину через коронавірус. Тому велике прохання завтра, під час святкувань, дотримуватись карантинних заходів: одягайте маски, особливо на концертних заходах, дотримуйтесь безпечної дистанції.З розумінням поставтесь до прохань волонтерів пройти скринінг, вдягнути браслети і не скупчуватись навколо фотозон, концертних майданчиків у парках, на Дворцовій, на площі Героїв Майдану.

Опубліковано Андрій Райкович – міський голова Кропивницького Пʼятниця, 18 вересня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.