Спортсмен з Кропивницького посів у заключному етапі Діамантової ліги п’яте місце

803
кількість переглядів
masters-bet.com

У Римі вчора проходив заключний етап Діамантової ліги, в якому взяли участь найсильніші легкоатлети світу, де серед зірок королеви спорту був і кропивничанин Олег Дорощук, передає кореспондент CBN.

Вихованець СДЮШОР-2 підкорив із третьої спроби 2 метри 18 сантиметрів й посів п’яте місце. Такий же результат, але з першої спроби, показав італієць Стефано Сотіле, який став бронзовим призером. Перемогу ж тут здобув ще один українець Андрій Проценко, який взяв 2 метри 30 сантиметрів.

У жінок у стрибках у висоту найкращою із результатом 198 см стала наша Юлія Левченко. Срібло в активі срібної призерки чемпіонату світу 2020 року Ярослави Магучіх, яка злетіла на 1 метр 95 сантиметрів. Срібло та бронза на дистанції 400 метрів у Анни Рижикової та Вікторії Ткачук.

На цьому етапі сталася визначна подія. Швед Арман Дюплантіс у стрибках із жердиною побив рекорд Сергія Бубки, який тримався 26 років і дорівнював 6 метрів 14 сантиметрів. У Римі шведський легкоатлет у другій спробі злетів на 6 метрів 15 сантиметрів.

Нещодавно Дюплантіс став світовим рекордсменом і в закритому приміщенні, коли спочатку подолав 6 метрів 17 сантиметрів, а згодом й 6 метрів 18 сантиметрів.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.