Реперку з Кіровоградщини номінували на європейську музичну премію

2575
кількість переглядів
Alyona Alyona

Реперка Alyona Alyona стала першою українською виконавицею, яка увійшла до шорт-листа нової премії ЄС у сфері сучасної музики Music Moves Europe Talent Awards 2021.

Результати відбору оголосили 18 вересня в рамках Reeperbahn Festival у Гамбурзі, передає 112.ua.

Артистка має змогу поборотися за перемогу з 16 найкращими молодими артистами зі всієї Європи, виступити на фестивалі ESNS та отримати 10 000 євро на розвиток своєї кар’єри.

«Це крута можливість нести свою творчість та сучасну українську музику на простори всієї Європи», – прокоментувала свою номінацію Alyona Alyona.

На наступному етапі міжнародне журі обере вісім переможців у кожному жанрі (Pop, Rock, Singer-songwriter, R&B, Hip Hop, Loud, Alternative and Electronic). Крім того, один з номінантів має можливість отримати приз глядацьких симпатій шляхом відкритого онлайн-голосування. Переможець отримає винагороду у розмірі 10 000 євро, а за приз глядацьких симпатій — 5 000 євро. Кожен може проголосувати та підтримати Alyona Alyona. Для цього потрібно просто перейти за посиланням та залишити свій голос.

Фінальним етапом для всіх учасників стануть виступ та церемонія нагородження на фестивалі ESNS (Eurosonic Noorderslag), який відбудеться з 13 по 16 січня у Гронінгені (Нідерланди).

Music Moves Europe Talent Awards – це нова премія Європейського Союзу для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють європейське звучання сьогодні та завтра. Премія реалізується Eurosonic Noorderslag (ESNS) у партнерстві з фестивалем Reeperbahn та за підтримки програми ЄС «Креативна Європа».

Торік Alyona Alyona отримала міжнародну нагороду Anchor Award, яку щорічно присуджують найбільш перспективному новому європейському артисту.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.