У Кропивницькому виходить на фінішну пряму капремонт Полтавської

1678
кількість переглядів
Ремонт вулиці Полтавської в Кропивницькому. Фото пресслужби міськради

Минулого тижня підрядна організація ТОВ «Містобудівельний загін №112» розпочала капітальний ремонт аварійного Кропивницького мосту в обласному центрі.

У зв’язку з цим перекрито рух транспорту на ділянці від вулиць Великої Пермської до Миколи Смоленчука, передає пресслужба міськради.

Перекриття дороги призвело до того, що на цьому відрізку шляху періодично виникають затори.

«Необхідно організувати рух транспорту у цьому місці таким чином, щоб максимально усунути всі проблеми в години пік. Така ситуація викликає невдоволення у жителів міста, – наголосив Андрій Райкович, звертаючись до патрульної поліції. – А будівельникам необхідно чітко дотримуватися розроблених графіків виконання робіт, працювати максимально ефективно, щоб стелити асфальт у морози. Все має бути виконуватися послідовно і максимально якісно».

Наближається до завершення у Кропивницькому і ремонт транспортної магістралі на вулиці Полтавській. Вже найближчими днями тут вкладатимуть верхній шар асфальтового покриття, поінформував міський голова. А тому на кілька днів доведеться припинити рух тролейбусів, що курсують вулицею. Про час і дату виконання фінішних робіт буде повідомлено додатково.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.