Кропивницькі легкоатлети відзначилися на міжнародних та всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

965
кількість переглядів
Дмитро Яковенко

Спортсмен з Кропивницького Дмитро Яковенко посів друге місце на чемпіонаті Балканських країн, а Тамара Фроленко встановила новий рекорд Кіровоградської області.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

У Румунії проходив Чемпіонат Балканських країн з легкої атлетики. У стрибках у висоту відзначився учасник Оліміпійських ігор 2016 року, учень Геннадія Здітовецього Дмитро Яковенко, який став другим із результатом 2 метри 15 сантиметрів. Перемогу тут здобув ще один українець Андрій Проценко, якому підкорилося висота 2 метри 25 сантиметрів.

А в Луцьку завершився командний чемпіонат серед юнаків 2003 року народження і молодше. Тут у стрибках у висоту ще одна підопічна Геннадія Здітовецького — Тамара Фроленко — встановила новий рекорд Кіровоградщини серед дорослих легкоатлеток. Нашій землячці вдалося взяти висоту 1 метр 77 сантиметрів. І лише за меншою кількістю спроб Тамара поступилася чемпіонці змагань Верониці Крамаренко, яка також взяла 177 сантиметрів.

Тамара Фроленко

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.