Кропивничани можуть самі обрати медзаклад, в якому хочуть пролікуватися

714
кількість переглядів

Для пацієнта не існує прив’язки до реєстрації вже й на вторинній ланці.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час веб-семинара «Робота Програми медичних гарантій у Східному регіоні: що змінилось за 5 місяців для лікарів та пацієнтів» заявила директорка департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко, передає CBN.

За її словами, в результаті реформи пацієнт має перелік послуг, які може отримати дійсно безоплатно.

«Реформа дозволила обирати пацієнту найкращий заклад та найкращого лікаря. Не існує прив’язки до прописки вже й на вторинній ланці. Для цього необхідно лише електронне направлення. Медичний заклад не має права відмовити у наданні медичної допомоги, якщо у пацієнта є електронне направлення», — розповіла Тетяна Бойко.

Екстрену медичну допомогу можна отримати без направлення і без декларації.

Якщо ж пацієнту безпідставно відмовляють у наданні медичної послуги або вимагають гроші за послуги, які оплачує НСЗУ за Програмою медичних гарантій, він може звернутися до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або залишити скаргу на сайті НСЗУ.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.