Хто йде до міськради Кропивницького. Списки всіх партій

15469
кількість переглядів

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. CBN добуло єдині виборчі списки всіх партій, що балотуватимуться до міськради Кропивницького.

«Слуга народу»

1. Ковальова-Алокілі Ольга Андріївна, 15.12.1977, фізична особа-підприємець, безпартійна.

2. Бєжан Михайло Михайлович, 06.07.1978, тимчасово не працює, безпартійний.

3. Зарічна Анна Анатоліївна, 11.07.1990, фізична особа-підприємець, безпартійна.

4. Хачатрян Тігран Самвелович, 17.11.1985, фізична особа-підприємець, безпартійний.

5. Коса Сергій Анатолійович, 08.07.1963, пенсіонер, безпартійний.

6. Згривець Людмила Федорівна, 17.06.1978, тимчасово не працює, безпартійна.

7. Кліщевська Лідія Іванівна, 25.03.1949, пенсіонер, безпартійна.

8. Краснюк Ігор Володимирович, 03.08.1965, директор ТОВ ВКФ «Спліт», безпартійний.

9. Сергійчук Андрій Вікторович, 13.12.1956, директор ТОВ «Автомобільний діагностичний центр», безпартійний.

10. Таскер Марина Костянтинівна, 03.03.1988, фізична особа-підприємець, безпартійна.

11. Шевченко Антон Олександрович, 29.10.1984, перший заступник директора департаменту надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького, безпартійний.

12. Михайлов Олександр Васильович, 14.05.1963, директор кооперативного коледжу економіки і права ім. М. П. Сая, безпартійний.

13. Кореновська Тетяна Сергіївна, 07.03.1976, головний економіст фінансово-економічної служби ПАТ «НВП “Радій”», безпартійна.

14. Коваленко Ірина Василівна, 22.04.1983, тимчасово не працює, безпартійна.

15. Кріпак Сергій Володимирович, 24.04.1981, приватний підприємець, безпартійний.

16. Зайченко Володимир Васильович, 21.01.1978, декан факультету економіки та менеджменту ЦНТУ, безпартійний.

17. Кожа Анжеліка Володимирівна, 12.03.1971, тимчасово не працює, безпартійна.

18. Козін Павло Іванович, 07.04.1975, начальник Знам’янської ДПІ, безпартійний.

19. Дорофей Ігор Васильович, 10.12.1971, фізична особа – підприємець, безпартійний.

20. Колєва Катерина Михайлівна, 09.04.1995, фізична особа-підприємець, безпартійна.

21. Онищенко Андрій Васильович, 30.07.1982, начальник філії «Кіровоградська ДЕД» ДП «Кіровоградський облавтодор», безпартійний.

22. Паливода Андрій Анатолійович, 19.08.1980, заступник міського голови Кропивницького з питань діяльності виконавчих органів ради, безпартійний.

23. Гончарова Ангеліна Іванівна, 13.05.1978, заступник головиГО «Об’єднання “Наша справа”», безпартійна.

24. Гуцу Василь Гаврилович, 11.01.1964, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району Кропивницького, безпартійний.

25. Кудря Вікторія Володимирівна, 22.05.1978, тимчасово не працює, безпартійна.

26. Гавриленко Олександр Анатолійович, 23.07.1973, в. о. директора Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області, безпартійний.

27. Рибальченко Андрій Сергійович, 29.11.1982, головний спеціаліст відділу прийому громадян Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради, безпартійний.

28. Чернов Олександр Ігорович, 02.05.1994, тимчасово не працює, безпартійний.

29. Чернега Тетяна Олександрівна, 28.02.1975, сестра медична-зберігач
КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради», безпартійна.

30. Щуцька Тетяна Григорівна, 04.01.1986, тимчасово не працює, безпартійна.

31. Слюсаренко Василь Григорович, 15.10.1979, тимчасово не працює, безпартійний.

32. Волошин Юрій Юрійович, 18.01.1987, тимчасово не працює, безпартійний.

33. Єніч Олександр Сергійович, 27.06.1977, тимчасово не працює, безпартійний.

34. Дуднік Наталя Вікторівна, 30.04.1992, тимчасово не працює, безпартійна.

35. Чабанюк Тетяна Олександрівна, 11.11.1981, тимчасово не працює.

36. Джемелінський Олександр Васильович, 03.06.1974, директор ПП «Агроінвестгруп», безпартійний.

37. Олєшко Ольга Миколаївна, 03.071980, тимчасово не працює, безпартійна.

38. Катеринич Сергій Володимирович, 01.01.1983, викладач Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства, безпартійний.

«Сила і Честь»

1. Скляревський Олександр Васильович, 24.01.1978, заступник директора приватного підприємства, член політичної партії «Сила і Честь».

2. Поліщук Ігор Петрович, 28.11.1983, фізична особа підприємець, член політичної партії «Сила і Честь».

3. Литвин Ігор Григорович, 28.06.1984, директор ТОВ «АРЕАЛ-ПРОЕКТ», член політичної партії «Сила і Честь».

4. Синиця Тетяна Іванівна, 06.01.1966, тимчасово не працює, член політичної партії «Сила і Честь».

5. Дашковська Тетяна Григорівна, 13.11.1970, юрист, член політичної партії «Сила і Честь».

6. Сидорук Олександр Васильович, 12.12.1984, журналіст, член політичної партії «Сила і Честь».

7. Моторна Тетяна Миколаївна, 01.12.1983, викладач Кропивницького коледжу харчування та торгівлі, член політичної партії «Сила і Честь».

8. Шлапак Дмитро Васильович, 19.01.1983, директор ТОВ «Смарт-Рітейл», член політичної партії «Сила і Честь».

9. Тороп Яна Миколаївна, 28.11.1981, фізична особа підприємець, член політичної партії «Сила і Честь».

10. Пихтін Сергій Миколайович, 12.06.1979, директор філії СП «Інфоком», член політичної партії «Сила і Честь».

11. Приходько Віталій Григорович, 22.03.1977, тимчасово не працює, член політичної партії «Сила і Честь».

12. Осіпова Юлія Юріївна, 09.10.1983, адвокат, член політичної партії «Сила і Честь».

13. Пилипенко Сергій Віталійович, 02.06.1985, директор ПП «Ведбуд-проект», член політичної партії «Сила і Честь».

14. Чемерис Оксана Юріївна, 23.09.1981, керівник відділу оптових закупівель ПП «Полімед», член політичної партії «Сила і Честь».

15. Комар Денис Миколайович, 12.12.1986, викладач НЗ «Первозванівське НВО», член політичної партії «Сила і Честь».

16. Шурпік Антон Миколайович, 01.06.1988, завідувач художньо-постановочною частиною КЗ «Кіровоградський обласний український музично-драматичний театр імені М. Л. Кропивницького», член політичної партії «Сила і Честь».

17. Снісаренко Галина Валеріївна, 14.04.1982, голова правління ОСББ «Набережний квартал 2017», член політичної партії «Сила і Честь».

18. Гоцуляк Олександр Володимирович, 20.07.1975, співробітник охоронної фірми, член політичної партії «Сила і Честь».

19. Куліш Олена Олександрівна, 28.07.1981, тимчасово не працює, член політичної партії «Сила і Честь».

20. Циганков Сергій Васильович, 02.01.1992, заступник директора ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат», член політичної партії «Сила і Честь».

21. Чернявський Ігор Борисович, 20.05.1984, адвокат, член політичної партії «Сила і Честь».

22. Філіпенко Євген Вікторович, 19.01.1977, фізична особа підприємець, член політичної партії «Сила і Честь».

23. Кравець Олена Віталіївна, 15.12.1974, начальник відділу логістики ТОВ «Фалькон-Агро», член політичної партії «Сила і Честь».

24. Шаповалов Сергій Павлович, 15.04.1984, заступник начальника АТ «КІБ», член політичної партії «Сила і Честь»..

25. Нікітіна Оксана Вікторівна, 20.03.1989, артистка драми КЗ «Кіровоградський обласний український музично-драматичний театр імені М. Л. Кропивницького», член політичної партії «Сила і Честь».

26. Мащенко Вікторія Сергіївна, 26.05.1972, тимчасово не працює, член політичної партії «Сила і Честь».

27. Комар Микола Вікторович, 10.03.1961, старший оператор ТОВ «Сторес» АЗС-2, член політичної партії «Сила і Честь».

28. Куліш Руслан Валерійович, 01.03.1980, командир повітряного судна, член політичної партії «Сила і Честь».

29. Нікітіна Анна Вікторівна, 02.05.1984, тимчасово не працює, член політичної партії «Сила і Честь».

30. Нужденко Сергій Анатолійович, 12.04.1984, керівник регіонального структурного підрозділу ТОВ «Комел», член політичної партії «Сила і Честь».

31. Форостяна Ольга Вікторівна, 04.07.1985, фінансовий консультант ТОВ «Євролайф», член політичної партії «Сила і Честь».

32. Сорочан Ілля Вікторович, 03.11.1976, лікар-анестезіолог КНП «КОЛ КОР», член політичної партії «Сила і Честь».

33. Вовк Ірина Сергіївна, 30.06.1984, фізична особа підприємець, член політичної партії «Сила і Честь».

34. Ковальчук Андрій Валерійович, 02.05.1981, фізична особа підприємець, член політичної партії «Сила і Честь».

«Рідне місто»

1. Шамардін Олександр Сергійович, 25.10.1973, директор ТОВ «Омега-моторс», член політичної партії «Рідне місто».

2. Шамардіна Катерина Олексіївна, 12.03.1983, фізична особа-підприємець, член політичної партії «Рідне місто».

3. Овчінніков Дмитро Павлович, 08.06.1980, фізична особа-підприємець, безпартійний.

4. Кліменкова Наталія Володимирівна, 30.11.1979, фізична особа-підприємець.

5. Новікова Вікторія Володимирівна, 19.02.1970, тимчасово непрацююча.

6. Доценко Тетяна Ігорівна, 21.10.1988, фізична особа-підприємець.

7. Осетров Геннадій Іванович, 21.09.1965, головний інженер, ПП «Укравтоінвест».

8. Майстрова Ірина Анатоліївна, 13.05.1964, директор КЗ «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступ есту № 1 – дитячий юнацький центр “Перлинка” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

9. Саласенко Віктор Борисович, 12.08.1962, тренер-викладач, КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2».

10. Болокан Василь Якович, 12.06.1959, пенсіонер.

11. Волкожа Тетяна Петрівна, 27.09.1960, директор дошкільногой навчального закладу (ясла-садок) №37 «Ластівка» комбінованого типу.

12. Вічірко Яна Віталіївна, 06.01.1988, менеджер з реклами, ТОВ «Омега-моторс».

13. Андрейченко Ігор Олексійович, 20.11.1963, начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листів непрацездатності, Фонд соціального страхування України.

14. Дарницький Євгеній Андрійович, 25.09.1993, військовослужбовець.

15. Фесечко Віктор Миколайович, 24.01.1970, тренер-викладач КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради міста Кропивницького».

16. Місюня Лілія Валеріївна, 02.08.1972, директор КЗ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

17. Пузаков Володимир Тихонович, 28.12.1949, пенсіонер.

18. Базеко Інна Мусіївна, 26.11.1983, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

19. Маруденко Сергій Володимирович, 07.06.1985, директор ТОВ «Інвест Грін».

20. Крейтор Сергій Петрович, 17.01.1977, заступник начальника відділу з питань праці
міськради Кропивницького.

21. Аношина Зінаїда Василівна, 27.08.1949, пенсіонерка.

22. Мочерняк Євген Михайлович, 25.09.1984, фізична особа-підприємець.

23. Пшеніцин Артем Миколайович, 10.11.1986, фізична особа-підприємець.

24. Довгий Петро Миколайович, 09.06.1972, директор ТОВ «ГУДЕКС ВПС».

25. Максимова Олена Олегівна, 20.12.1968, директор НВК «Кіровоградський колегіум-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

26. Малюков Сергій Чимизович, 25.10.1951, інспектор по техніці безпеки
Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району міста Кропивницького.

27. Кравченко Раїса Сергіївна, 20.11.1981, директор дошкільного навчального закладу №24 «Вогник» (ясла-садок) Комунального типу ім. В. О. Сухомлинського.

28. Стожок Олексій Андріійович, 19.10.2002, фізична особа-підприємець.

29. Ружина Наталя Василівна, 26.03.1964, директор ДНЗ (ясла-садок) № 31 «Берізка».

30. Янчук Дмитро Олександрович, 07.11.1977, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

31. Каліч Людмила Юріївна, 22.03.1965, директор КЗ «Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради міста Кропивницького».

32. Шуліка Олександр Євгенович, 16.04.1986, фізична особа-підприємець.

33. Самохвал Ірина Василівна, 01.02.1967, директор НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24».

34. Присяжний Олександр Віталійович, 09.11.1983, завідувач відділенням КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради».

35. Новіков Кирило Віталійович, 09.05.1991, фізична особа-підприємець.

36. Корсун Раїса Іванівна, 26.04.1944, пенсіонерка.

37. Слюсар Ігор Вікторович, 31.10.1988, помічник судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області.

38. Волощук Марина Вікторівна, 12.11.1981, директор ПП «Мобібуд-Кіровоград».

39. Євчик Володимир Васильович, 10.01.1999, лаборант кафедри стоматології №3
ДНМУ.

40. Кондратенко Володимир Григорович, 08.05.1981, контролер контрольно-пропускного пункту ПрАТ «Науково-виробниче підприємство “Радій”».

41. Омельчук Юлія Сергіївна, 04.10.1982, тимчасово непрацююча.

42. Кеуш Андрій Юрійович, 21.10.1987, тимчасово непрацюючий.

«Пропозиція»

1. Райкович Андрій Павлович, 07.04.1956, міський голова міста Кропивницького.

2. РоманівЛюдмила Павлівна, 11.09.1970, головний лікар КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального II рівня» міської ради м. Кропивницького».

3. Мосін Олександр Володимирович, 02.09.1968, заступник міського голови Кропивницького з питань діяльності виконавчих органів ради.

4. Чередніченко Наталя Юріївна, 15.09.1973, директор КЗ «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”».

5. Бірець Дмитро Миколайович, 01.11.1983, начальник відділу матеріально-технічного постачання ТОВ «М’ясокомбінат “Ятрань”».

6. Колтунова Катерина Сергіївна, 25.04.1988, тимчасово непрацююча.

7. Вергун Олександр Сергійович, 06.07.1984, заступник міського голови Кропивницького з питань діяльності виконавчих органів ради.

8. Колюка Олег Сергійович, 15.09.1980, начальник управління комунальної власності міської ради міста Кропивницького.

9. Калапа Сергій Георгійович, 12.07.1970, голова правління – генеральний директор АТ «Ельворті».

10. Назарець Анна Федорівна, 24.09.1975, начальник управління культури і туризму міської ради міста Кропивницького.

11. Вязовцев Віталій Володимирович, 20.12.1966, директор ТОВ «Експансія».

12. Лозовський Олег Віталійович, 27.09.1974, тимчасово непрацюючий.

13. Лейбенко Андрій Олександрович, 07.04.1983, директор ТОВ «ТОКЕН».

14. Смаглюк Марина Олександрівна, 12.12.1984, начальник юридичного управління виконкому міської ради міста Кропивницького.

15. Мороз Ольга Андріївна, 04.08.1962, завідуюча амбулаторією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 міста Кропивницького» міської ради міста Кропивницького.

16. Нікітін Вадим Леонтійович, 20.06.1963, начальник відділу соціальної роботи Кропивницького міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

17. Смірнов Володимир Олександрович, 31.10.1979, директор ФОП «Смірнова Олена Олександрівна».

18. Котляр Олександр Борисович, 27.03.1964, член правління-технічний директор ПрАТ «Гідросила АПМ».

19. Скрипник Наталія Іванівна, 04.03.1976, головний редактор газети «Бабуся».

20. Кудиба Оксана Миронівна, 20.08.1965, товарознавець ТОВ «М’ясокомбінат “Ятрань”».

21. Гурський В’ячеслав Володимирович, 29.03.1966, директор КЗ КДЮСШ №2.

22. Шершнюк Артем Анатолійович, 16.02.1989, начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Міської ради м. Кропивницького.

23. Ковальчук Олег Васильович, 21.11.1980, педагог-організатор ДЮК «Промінь» управління молоді і спорту міської ради міста Кропивницького.

24. Шелабокова Вікторія Вікторівна, 07.05.1981, завідуюча вокально-хоровим відділом, викладач вокально-хорових дисциплін КЗ «Музична школа № 2 ім. Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького».

25. Панченко Ірина Вікторівна, 15.09.1983, завідувач інфекційним відділенням №1 КНП «Центральна міська лікарня» міської ради міста Кропивницького.

26. Молчанов Олег Валентинович, 07.04.1971, пенсіонер.

27. Краснокутська Валентина Анатоліївна, 16.10.1969, директор ПП «Агрофільтр».

28. Слюта Дмитро Іванович, 15.09.1989, фахівець служби безпеки ТОВ «М’ясокомбінат “Ятрань”».

29. Закаблуковський Віктор Олександрович, 18.04.1971, начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому раді.

30. Черкасська Катерина Володимирівна, 25.06.1986, заступник начальника управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького.

31. Поповічев Володимир Сергійович, 11.01.1990, головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури міської ради міста Кропивницького.

32. Міщенко Сергій Григорович, 26.02.1988, лікар-терапевт КНП «Центральна міська лікарня» міської ради міста Кропивницький.

33. Костенко Олена Володимирівна, 01.01.1960, заступник начальника управління-начальник центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому раді.

34. Мельничук Марія Юріївна, 07.12.1991, асистент кафедри клінічних дисциплін ДНМУ.

35. Пасенко Алла Сергіївна, 01.04.1986, начальник відділу організаційного та правового забезпечення управління комунальної власності міської ради міста Кропивницького.

36. Семенюк Юрій Анатолійович, 27.03.1969, помічник міського голови Кропивницького.

37. Малашевич Олена Олегівна, 02.10.1984, головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

38. Ворона Сергій Павлович, 19.08.1953, пенсіонер.

39. Соляр Наталія Степанівна, 07.06.1989, конторський (офісний) службовець підприємства «Кооперативний ринок» Кіровоградської облспоживспілки.

40. Позднякова Фаїна Іллівна, 23.06.1950, пенсіонер.

41. Римар Володимир Михайлович, 17.09.1953, пенсіонер.

42. Ілясова Ганна Олександрівна, 21.05.1974, пенсіонер МВС.

«Перспектива міста»

1. Стрижаков Артем Олегович, 06.09.1984, директор ТОВ «Цифромаркет».

2. Саєнко Ігор Валерійович, 09.06.1989, фізична особа-підприємець.

3. Ткаченко Олександра Володимирівна, 16.03.1984, директор КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницький».

4. Санасарян Рафаель Рафаелович, 21.01.1983, директор ТОВ «Євротехніка 2007».

5. Несен Ангеліна Михайлівна, 19.12.1962, директор Міжнародної компанії «ЕУЛАЙФ».

6. Майданюк Ігор Сергійович, 11.05.1982, фізична особа-підприємець.

7. Рокожиця Олександр Леонідович, 09.11.1983, фізична особа-підприємець.

8. Набок Лідія Михайлівна, 01.08.1952, пенсіонерка.

9. Касьяненко Артем Іванович, 06.04.1987, фізична особа-підприємець.

10. Байгота Катерина Володимирівна, 12.08.1954, пенсіонерка.

11. Рацул Анатолій Борисович, 18.06.1953, декан факультету ЦДПУ.

12. Ткаченко Олександр Вікторович, 23.01.1982, фізична особа-підприємець.

13. Бабак Дмитро Олегович, 12.03.1997, тимчасово не працює.

14. Ковальова Ольга Олегівна, 26.04.1981, тимчасово не працює.

15. Приліпко Валентина Іванівна, 16.11.1960, директор ДНЗ №3.

16. Левченко Олег Генадійович, 13.08.1967, заступник директора ТОВ «КРЗ».

17. Борисенко Дмитро Анатолійович, 22.02.1975, генеральний директор ТОВ «Монтаж 75».

18. Лупандін Максим Ілліч, 06.02.1991, фізична особа-підприємець.

19. Ніколаєва Наталія Володимирівна, 17.08.1954, акушер-гінеколог міського пологового будинку з функціями перинатального центру ІІ рівня міської ради міста Кропивницького.

20. Бондаренко Світлана Петрівна, 19.03.1974, патронажний працівник.

21. Седінкіна Олена Анатоліївна, 16.09.1981, адміністративний помічник ТОВ «Євротехніка 2007».

22. Біченко Надія Миколаївна, 01.06.1959, голова правління ЖБК «Агрегатчик».

23. Савицький Віктор Андрійович, 01.10.1953, директор КЗ ЦДЮТ «Центр-юність».

24. Тупіцина Лариса Олексіївна, 02.02.1965, тимчасово не працює.

25. Душак Віктор Олексійович, 20.11.1971, фізична особа-підприємець.

26. Костенко Віталій Олександрович, 17.04.1981, фізична особа-підприємець.

27. Ланецька Валентина Володимирівна, 21.11.1969, вчителька НВО №33.

28. Саламаха Вадим Анатолійович, 15.01.1984, фізична особа-підприємець.

29. Агданцева Світлана Анатоліївна, 17.09.1993, керівник гуртка управління молоді та спорту.

30. Гвоздь Ніна Іванівна, 4.02.1953, пенсіонерка.

31. Пилипенко Тетяна Олександрівна, 10.10.1961, тимчасово не працює.

32. Стецюк Василь Дмитрович, 14.01.1947, голова правління ОСББ «Тандем 27-29».

33. Плутар Юрій Миколайович, 11.07.1954, пенсіонер.

34. Гуйван Олександр Іванович, 26.05.1963, директор ПрАТ «Кіровоградтурист».

35. Голяга Світлана Миколаївна, 29.07.1977, завідувачка художньо-естетичним відділом КЗ ЦДЮТ «Центр-юність».

36. Швець Микола Якович, 06.02.1953, пенсіонер.

37. Біньковський Генадій Миколайович, 02.08.1976, головний інженер Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

38. Кравцов Олег Георгійович, 21.03.1961, пенсіонер.

39. Колісниченко Наталія Вікторівна, 26.08.1988, тимчасово не працює.

40. Волошинова Ірина Сергіївна, 27.07.1990, завідувачка методичним відділом КЗ ЦДЮТ «Центр-юність».

41. Старікова Ірина Петрівна, 20.08.1966, головний бухгалтер КП «Елегант М».

42. Федчишин Павло Валерійович, 12.07.1985, тимчасово не працює.

«Перемога Пальчевського»

1. Ковальчук Олександр Миколайович, 05.11.1975, директор Кіровоградської філії КРРТ.

2. Дробот Віталій Анатолійович, 08.07.1973, директор ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс».

3. Мунтян Іван Володимирович, 20.04.1983, директор ТОВ «ІВМ Енерджі».

4. Атаманчук Оксана Олександрівна, 25.09.1982, менеджер з питань регіонального розвитку ТОВ «Агромат».

5. Черкасенко-Цегульська Анна Вікторівна, 16.04.1984, головний бухгалтер Кіровоградської філії КРРТ.

6. Попко Віктор Геннадійович, 04.09.1987, директор ТОВ «Мавік-К».

7. Максименко Віталій Сергійович, 22.12.1989, водій ТОВ «Мавік-К».

8. Станкевич Олена Володимирівна, 31.07.1983, медична сестра.

9. Лозова Людмила Петрівна, 17.05.1979, вчителька початкових класів НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

10. Царенко Анна Вікторівна, 25.10.1990, вчителька НВО ЗОШ № 1 м. Кропивницького.

11. Типальчук Олександр Іванович, 04.06.1966, ФОП.

12. Рищенко Костянтин Вікторович, 27.12.1978, начальник відділу програмного забезпечення ПП «Ремсинтез».

13. Станкевич Кристина Володимирівна, 23.11.1979, вчителька НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

14. Маловик Наталія Вікторівна, 11.05.1983, вчителька НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

15. Ковальчук Наталія Василівна, 06.12.1980, вчителька НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

16. Іванченко Володимир Анатолійович, 21.04.1964, інженер-землевпорядник ТОВ «Тектоареал».

17. Бруханда Оксана Анатоліївна, 05.02.1971, вчителька НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

18. Майорова Оксана Вікторівна, 01.12.1980, вчителька НВО ЗОШ №1 м. Кропивницького.

19. Сандрак Сергій Олександрович, 08.04.1976, завідувач відділення обласного протитуберкульозного диспансеру.

20. Тригуб Сергій Володимирович, 28.12.1982, тимчасово не працює.

21. Профатило Анастасія Олександрівна, 03.01.2002, студентка Льотної академії НАУ.

22. Неділько Олександр Миколайович, 20.09.1963, керівник «Союз Чорнобиль України».

23. Терещенко Артем Леонідович, 09.01.1983, менеджер по збуту ТОВ «Гідросила».

24. Анкудінов Олександр Олександрович, 01.10.1977, заступник директора ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс».

25. Денисова Олена Володимирівна, 24.07.1992, кредитний експерт АТ «Райффайзен банк Авалль».

26. Максименко Сергій Віталійович, 24.11.1972, ФОП.

27. Гамоліч Альона Володимирівна, 27.08.1978, прибиральниця виробничих приміщень
Кіровоградської філії КРРТ.

28. Константіновська Світлана Анатоліївна, 07.10.1961, провідний інженер з охорони праці
Кіровоградської філії КРРТ.

29. Тарасова Вікторія Анатоліївна, 28.06.1987, тимчасово не працює.

30. Москаленко Олег Анатолійович, 05.10.1975, інженер з нагляду за будівництвом Кіровоградської філії КРРТ.

31. Кулік Віра Дмитрівна, 13.04.1960, прибиральниця виробничих приміщень
Кіровоградської філії КРРТ.

32. Кошельник Микола Вікторович, 26.06.1959, водій І категорії Кіровоградської філії КРРТ.

33. Гулак Ірина Леонідівна, 21.05.1972, вчителька НВО ЗОШ № 1 м. Кропивницького.

Партія пенсіонерів

1. Перевозник Анатолій Володимирович, 17.07.1950, пенсіонер.

2. Яковенко Сергій Анатолійович, 25.12.1975, директор Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням.

3. Агліулін Равіль Мінгаязович, 01.06.1952, пенсіонер.

4. Беспалова Тамара Степанівна, 18.10.1979, заступник головного лікаря КНП «ЦЕМД та МК» у Кіровоградській області.

5. Гонтарь Ольга Анатоліївна, 24.09.1962, приватний підприємець.

6. Надутенко Олена Валентинівна, 25.09.1949, голова СПМСПКО ТО «Парус».

7. Журжер Наталія Федорівна, 18.03.1953, заступник головного лікаря з оргметодроботи КНП «Міський пологовий будинок».

8. Лівінчук Валерій Федорович, 10.02.1959, пенсіонер.

9. Михалевський Юрій Рашідович, 21.04.1955, пенсіонер.

10. Манухін Валерій Костянтинович, 09.07.1948, пенсіонер.

11. Саржевський Анатолій Васильович, 26.09.1951, керівник гуртка КЗ НВО «Мрія».

12. Баранова Олена Євгенівна, 18.01.1959, завідувачка амбулаторії КНП «ЦПМСД №1».

13. Пилип’юк Василь Богданович, 11.04.1981, приватний підприємець.

14. Татарчук Ірина Юріївна, 27.09.1976, психолог.

15. Чорномаз Ігор Васильович, 01.01.1981, тимчасово не працює.

16. Головченко Тетяна Олександрівна, 15.03.1953, пенсіонерка.

17. Ліповець Тетяна Іванівна, 15.12.1952, пенсіонерка.

18. Антонов Євгеній Олександрович, 01.08.1974, пенсіонер.

19. Аношкін Микола Іванович, 19.12.1955, інструктор-методист КЗ КДЮСШ №1.

20. Добролежа Ігор Миколайович, 17.06.1957, охоронець ЦДПУ.

21. Левченко Володимир Васильович, 18.11.1958, пенсіонер.

22. Кременецький Богдан Володимирович, 16.02.1976, водій ВАТ «Кіровоградгаз».

23. Швець Валерій Іванович, 26.06.1963, пенсіонер.

24. Єльчанінова Лідія Георгіївна, 18.05.1957, пенсіонерка.

25. Кудакова Любов Єфремівна, 21.04.1953, пенсіонерка.

26. Гонтарь Сергій Іванович, 03.01.1961, приватний підприємець.

27. Волошина Олена Олександрівна, 29.04.1979, тимчасово не працює.

28. Герасименко Людмила Михайлівна, 28.04.1949, перший заступник голови КОО товариства «Знання».

29. Бурлака Василь Юрійович, 19.04.1980, охоронець ТОВ «Венбест».

30. Твердохліб Василь Сергійович, 20.09.1947, пенсіонер.

31. Подскальнюк Ірина Вікторівна, 03.10.1954, пенсіонерка.

32. Заболотна Анжеліка Олександрівна, 18.05.1964, пенсіонерка.

33. Плахотній Костянтин Миколайович, 09.06.1972, пенсіонер.

34. Закузній Олег Іванович, 06.05.1968, інженер з охорони праці ТОВ «Агро-Прім».

35. Артюхова Наталія Вікторівна, 30.10.1959, пенсіонер.

36. Костогриз Олександр Володимирович, 05.01.1957, пенсіонер.

37. Гонтарь Ольга Сергіївна, 18.04.1983, приватний підприємець.

38. Іванішива Олена Григорівна, 04.07.1983, тимчасово не працює.

39. Мохонько Михайло Михайлович, 15.05.1947, голова міської ветеранської організації «Союз Чорнобиль України», пенсіонер.

40. Синиця Наталія Василівна, 17.08.1960, пенсіонер.

41. Литвиненко Ольга Миколаївна, 30.01.1955, пенсіонерка.

42. Паніотов Ігор Павлович, 10.06.1968, пенсіонер.

«Опозиційна платформа – За життя»

1. Ларін Анатолій Сергійович, 11.10.1986 , адвокат, керуючий партнер.

2. Ніжнікова Анна Олександрівна, 05.12.1976, директор КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 32 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр “Школа мистецтв” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

3. Корнюша Олександр Петрович, 30.01.1969, директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 міської ради міста Кропивницького».

4. Линченко Максим Дмитрович, 05.04.1980, заступник декана факультету економіки та менеджменту ЦНТУ.

5. Матяшова Лілія Петрівна, 24.10.1956 , директор КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 25 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання “Ліра” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

6. Сердюк Сергій Станіславович, 08.06.1967, заступник директора ТОВ «Трелакс Пак».

7. Костенко Денис Олегович, 04.08.1989, директор ТОВ «Кадиум-Сервис».

8. Краснова Любов Степанівна, 11.05.1958, директор гімназії нових технологій навчання.

9. Дзюба Наталія Євгеніївна, 22.06.1958, директор гімназії імені Олени Журливої.

10. Мягкий Віктор Михайлович, 27.03.1949, завідувач урологічним відділенням КНП «Міська лікарня швидкої допомоги» міської ради міста Кропивницького.

11. Любович Олександра Юріївна, адвокат.

12. Спiнул Iгор Васильович, 05.10.1975, доцент кафедри хореографiчнихдисциплiн мистецького факультету ЦДПУ.

13. Рацул Олександр Анатолійович, 16.07.1976 , доцент кафедри соціальної педагогіки та психології ЦДПУ.

14. Волканов Вадим Анатолійович, 03.03.1968, заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

15. Шевченко Наталія Олександрівна, 13.08.1967, директор КЗ «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 – центр естетичного виховання “Калинка” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

16. Полонський Ігор Олегович, 21.12.1969, генеральний директор ДП «Шпагатно-мотузкові вироби».

17. Бердніков Олег Анатолійович, 26.06.1976, директор управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

18. Захарчук Дмитро Вікторович, 18.04.1976, заступник директора територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Кропивницького.

19. Мельникова Людмила Михайлівна, 13.11.1960, заступник директора КЗ «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – дошкільний навчальний заклад – центр дитячої та юнацької творчості “Надія” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

20. Верхоланцева Світлана Валеріївна, 27.03.1947, головний фахівець Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

21. Симоненко Олександр Сергійович, 14.02 1974, пенсіонер.

22. Чорногор Геннадій Сергійович, 21.11.1978, адвокат.

23. Марченко Євген Вікторович, 27.06.1961, тимчасово не працює.

24. Ільчішина Світлана Олексіївна, 30.01.1977, начальник відділу кадрів КНП «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Міської ради міста Кропивницького.

25. Мутнова Тетяна Вікторівна, 19.05.1978, керівник гуртка КЗ «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості “Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

26. Гордієнко Роман Віталійович, 26.06.1965, пенсіонер.

27. Манько Дмитро Володимирович, 11.08.1979, начальник відділу продажу ФОП Красненко.

28. Назаренко Олег Анатолійович, 24.07.1993, тимчасово не працює.

29. Ковальова Яна Миколаївна, 27.04.1980, директор Кіровоградського обласного центру соціально-психологічної допомоги.

30. Чиглінцева Наталя Вікторівна, 07.05.1971, викладач кооперативного коледжу економіки і права імені М. П. Сая.

31. Степанчук Олексій Станіславович, 31.07.1975, вчитель фізичної культуриКЗ «Навчально-виховне об’єднання № 32 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр “Школа мистецтв” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

32. Пузир Валерій Валентинович, 19.08.1982, вчитель фізичної культури КЗ «Навчально-виховне об’єднання №20 дитячо-юнацький центр “Сузір’я” Кіровоградської міської ради».

33. Бородай Дмитро Васильович, 10.06.1978, директор КЗ «Центр науково-технічної творчості “Каскад” міста Кропивницький».

34. Чередніченко Тамара Георгіївна, 20.10.1972, заступник директора КЗ «Спеціальна школа №1 міської ради міста Кропивницького».

35. Сорокіна Людмила Михайлівна, 05.07.1950, акушерка, КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня» міської ради міста Кропивницького.

36. Шевченко Олександр Володимирович, 28.03.1962, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

37. Юр’єв Андрій Сергійович, 15.05.1982, тимчасово не працює.

38. Луценко Віктор Олександрович, 13.02.1976, начальник КП «Благоустрій» міської ради міста Кропивницького.

39. Симчина Олена Вікторівна, 12.04.1966, заступник директора центру дитячої та юнацької творчості «Центр-юність».

40. Денисенко Тетяна Леонідівна, 23.06.1985, вчитель української мови та літератури КЗ «Навчально-виховне об’єднання №32 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр “Школа мистецтв” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

41. Калашник Анатолій Микитович, 02.04.1965, начальник з підготовки родовищ ТОВ «Атомні енергетичні системи України».

42. Кравченко Світлана Леонідівна, 10.08.1961, начальник фінансово-економічного відділу-головний бухгалтер квартирно-експлуатаційного відділу м. Кропивницький.

«Наш край»

1. Табалов Андрій Олександрович, 08.01.1978, секретар міської ради міста Кропивницького.

2. Шутка Валерій Васильович, 20.04.1971, фізична особа-підприємець.

3. Дрига Вадим Вікторович, 31.07.1968, радник директора ТОВ «Інвестиційно-фінансова група «Центр».

4. Джулай Тетяна Олександрівна, 31.07.1960, голова правління ОСББ «Переможець 21».

5. Пахомова Світлана Вікторівна, 15.03.1970, директор КЗ «НВО ЛШ ДНЗ “Вікторія-П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

6. Максюта Андрій Вікторович, 08.07.1983, начальник спеціалізованої інспекції міської ради міста Кропивницького.

7. Ксеніч Віктор Миколайович, 08.04.1957, заступник начальника управління капітального будівництва міської ради міста Кропивницького.

8. Марковський Сергій Іванович, 17.06.1976, директор ОРТФ «Тива».

9. Ковальова Світлана Миколаївна, 27.06.1973, начальник КП «ЖЕО № 1» міської ради міста Кропивницького.

10. Амбарна Олена Миколаївна, 05.09.1963, генеральний директор КНП «Поліклінічне об’єднання» міської ради міста Кропивницького.

11. Краснокутський Олег Володимирович, 05.08.1970, директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

12. Гамальчук Микола Павлович, 01.01.1949, завідувач КНП «ЦПМСД №1 міста Кропивницького».

13. Пінчук Віталій Вікторович, 01.06.1971, інструктор з трудової реабілітації Кропивницького психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням.

14. Пономарьова Алла Юріївна, 30.09.1990, сімейний лікар.

15. Скрипніченко Світлана Олександрівна, 14.09.1973, адміністратор ФОП «Федорченко А. М.»

16. Сергієнко Григорій Вікторович, 18.01.1960, пенсіонер.

17. Сидоренко Юрій Григорович, 07.02.1966, начальник КП «ЖЕК № 9» міської ради міста Кропивницького.

18. Товстоган Богдан Сергійович, 16.09.1993, тимчасово непрацюючий.

19. Мельниченко Наталія Володимирівна, 19.12.1958, фізична особа-підприємець.

20. Воленшчак Надія Антонівна, 06.03.1962, начальник відділу фінансово-інформаційних послуг Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

21. Кухаренко Віктор Іванович, 20.01.1968, заступник начальника з наземних служб Льотної академії.

22. Корецький Микола Іванович, 18.01.1955, директор регіонального центру професійної освіти міста Кропивницького.

23. Табалов Сергій Миколайович, 09.03.1962, генеральний директор ТОВ «Саладін».

24. Шутка Валерія Валеріївна, 01.12.1994, юрист ТОВ «Інтурист-Кіровоград».

25. Дуднікова Лариса Володимирівна, 13.12.1962, голова правління ОСББ «Рідний дім 30».

26. Гречуха Микола Володимирович, 15.09.1976, інспектор відділу реєстрації місця проживання особи управління у сфері державної реєстрації департаменту надання адміністративних послуг міської ради міста Кропивницького.

27. Соколенко Микола Костянтинович, 25.11.1994, фінансовий консультант ТОВ «ЕУЛАЙФ ГРУП».

28. Петречук Наталя Леонідівна, 27.11.1977, тимчасово непрацююча.

29. Поляков Костянтин Сергійович, 24.10.1984, педагог-організатор НВО ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 ЦДЮТ «Оберіг».

30. Чернецька Катерина Вікторівна, 29.10.1967, головний спеціаліст відділу діловодства виконкому Подільської районної в місті Кропивницькому ради.

31. Драгомирецький Євгеній Віталійович, 28.10.1979, заступник голови ГО «Мобільна волонтерська група».

32. Бурика Ігор Геннадійович, 12.08.1969, головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

33. Лубенець Людмила В’ячеславівна, 19.06.1962, соціальний педагог, вчитель КЗ «Новомиколаївська гімназія міської ради міста Кропивницького».

34. Єрохін Володимир Федорович, 03.02.1950, електрик ОСББ «Гіпократ».

35. Чущенко Любов Петрівна, 14.09.1950, пенсіонерка.

36. Гнибіденко Олег Іванович, 02.02.1978, директор ТОВ «Укрсфера».

37. Скубиш Оксана Василівна, 31.08.1977, соціальний педагог Кропивницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

38. Миркотан Сергій Миколайович, 13.11.1980, тимчасово непрацюючий.

39. Таровик Любов Григорівна, 23.01.1986, тимчасово непрацююча.

«Ліва опозиція»

1. Дружинін Костянтин Леонідович, 30 квітня 1976 року, пенсіонер.

2. Бєлкова Тетяна Олександрівна, 5 вересня 1969 року старший викладач кафедри фізичного виховання ДНМУ.

3. Мосієнко Василь Іванович, 22 березня 1956 року, менеджер-розпорядникТОВ «М-Термінал».

4. Грачов Юрій Вікторович, 14 квітня 1983 року, оператор станків ЧПУ ПАТ НВП «Радій».

5. Баркова Світлана Нечипорівна, 01 вересня 1963 року, вчитель.

6. Звєрєв Анатолій Валерійович, 21 жовтня 1980 року, тимчасово не працює.

7. Колодій Ірина Анатоліївна, 16 квітня 1982 року, фізична особа підприємець.

8. Богонос Володимир Ілліч, 27 вересня 1941 року, завідуючий сектору ПАТ НВП «Радій».

9. Мартиненко Віктор Васильович, 01 листопада 1990 року, науковий співробітник ТОВ НВП «Радій».

10. Горова Анна Володимирівна, 17 лютого 1998 року, вагар-обліковець ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат».

11. Попов Ігор Миколайович, 12 квітня 1961 року, начальник адміністративно-управлінського відділу ДП «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».

12. Грачова Юлія Григорівна, 16 листопада 1958 року, провідний інженер ТОВ «Гідросила».

13. Байрашев Каміль Фірдаусович, 11 червня 1958 року, пенсіонер.

14. Бурковська Валентина Василівна, 07 листопада 1951 року, молодша медична сестра
КНП «Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради».

15. Дмитрієв Микола Анатолійович, 10 грудня 1967 року, водій.

16. Бескровний Валерій Борисович, 22 травня 1994 року, монтажник інтернет-провайдера Sky-Link.

17. Златопольський Євгеній Віталійович, 04 червня 1978 року, менеджер з розвитку ТОВ «Габбі».

18. Білоусова Гульміра Кукеївна, 07 травня 1958 року, пенсіонерка.

19. Кравченко Людмила Олексіївна, 27 липня 1960 року, голова садового товариства ім. Тімірязєва.

20. Гіруліс Надія Олександрівна, 06 липня 1966 року, тимчасово не працює.

21. Макаревич Григорій Михайлович, 2 лютого 1950 року, дорожний робітник 3 розряду КП «Універсал-2005».

22. Дмитрієв Костянтин Миколайович, 15 серпня 1998 року, тимчасово не працює.

23. Логанович Олена Вікторівна, 08 лютого 1978 року, тимчасово не працює.

24. Проценко Ігор Васильович, 22 січня 1974 року, охоронець ПрАТ «Кіровоградобленерго».

25. Подшивалов Віктор Валентинович, 05 лютого 1957 року, пенсіонер.

26. Погрібна Зінаїда Борисівна, 16 лютого 1973 року, оператор АЗС.

27. Холявко Віктор Валентинович, 05 лютого 1960 року, пенсіонер.

28. Чайка Людмила Станіславівна, 02 березня 1972 року, соціальний працівник.

29. Шульга Антон Володимирович, 30 січня 1984 року, тимчасово не працює.

30. Шульга Володимир Тимофійович, 13 квітня 1951 року, пенсіонер.

31. Барков Василь Олександрович, 15 квітня 1985 року, завідуючий аптекою «Подорожник».

«За майбутнє»

1. Горбунов Олександр Володимирович, 13.02.1969, комерційний директор ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ “ГРАНД -ТРЕЙД”».

2. Озерна Ірина Вікторівна, 04.03.1979, начальник відділу юридично-договірного та документального забезпечення Льотної академії.

3. Максименко Дмитро Юрійович, 27.04.1979, начальник комерційного відділуТОВ «Євростендгруп».

4. Гордієнко Ярослав Володимирович, 01.01.1990, фізична особа-підприємець.

5. Клюєнко Оксана Анатоліївна, 03.03.1972, головний лікар КНП «Дитяча міська лікарня міської ради міста Кропивницького».

6. Кравченко Ігор Феліксович, 08.07.1971, фізична особа-підприємець.

7. Андрощук Ігор Анатолійович, 09.02.1986, президент Федерації легкої атлетики в Кіровоградській області.

8. Швидка Наталя Миколаївна, 04.07.1976, адвокат.

9. Плетньов Олександр Станіславович, 04.01.1982, голова правління ОСББ «Травень».

10. Дзюбіна Олена Віталіївна, 08.12.1982, тренер-викладач з легкої атлетики.

11. Дудін Олександр Єгорович, фізична особа-підприємець.

12. Винокуров Віталій Миколайович, 24.06.1955, директор КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2».

13. Горбунов Олександр Олександрович, 25.05.1998, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

14. Малухіна Марина Миколаївна, 30.01.1988, заступник голови ГО «Серце матері».

15. Курепіна Олена Вікторівна, 25.05.1985, директор ТОВ «МАКРЕАЛГРУПП».

16. Гребенюк Ігор Олександрович, 09.11.1976, голова Маловисківської РДА.

17. Чорноглазов Віктор Анатолійович, 17.11.1979, головний спеціаліст з питань опіки та піклування – юрист-консультант управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

18. Гребенюк Дар’я Георгіївна, 24.12.1995, фізична особа-підприємець.

19. Краснюк Яна Володимирівна, 05.12.1988, директорТОВ «РЕДС ІН ТРЕВЕЛ».

20. Грищенко Владислав Юрійович, 12.11.1995, оператор контактного центру ПриватБанку.

21. Савранський Євген Олександрович, 08.12.1982.

22. Ляшенко Олександр Олександрович, 16.06.1969, директор Кропивницького професійного ліцею побутового обслуговування.

23. Галімський Володимир Олександрович, 15.09.1971.

24. Белінська Наталія Іванівна, 21.03.1967, вчитель початкових класів.

25. Михальонок Ольга Петрівна, 02.02.1966, фізична особа-підприємець.

26. Захарченко Олег Олександрович, 11.06.1991, заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

27. Коваленко Євген Миколайович, 27.07.1984, фізична особа-підприємець.

28. Скіда Алла Миколаївна, 27.05.1976, медична сестра.

29. Абраменко Наталя Едуардівна, 16.02.1969, тренер-викладач з легкої атлетики.

30. Грузін Олександр Борисович, 02.12.1960, фізична особа-підприємець.

31. Костюк Роман Володимирович, 09.08.1981, менеджер з оптової торгівлі ТОВ «Конарінтермед».

32. Корженівська Ольга Олександрівна, 28.09.1981, директор ТОВ «Цукортрейдсервіс».

33. Данилова Тетяна Олексіївна, 08.04.1971, фізична особа-підприємець.

34. Фатєєв Олег Олександрович, 26.06.1958, директор СП «Агрофірма “Могутнє”».

35. Бойко Сергій Вікторович, 11.01.1981, начальник служби управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького.

«Європейська солідарність»

1. Яриніч Костянтин Володимирович, 10.09.1970, генеральний директор КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради».

2. Павленко Надія Анатоліївна, 20.08.1960, директор фірмової торгівлі ТДВ «М’ясокомбінат “ЯТРАНЬ”».

3. Артюх Олександр Іванович, 25.02.1962, головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» Міської ради міста Кропивницького».

4. Яремчук Валентина Сергіївна, 28.12.1988, фізична особа-підприємець.

5. Рубан Василь Володимирович, 09.08.1969, директор ТОВ «РУБАН ТРАНС».

6. Бондаренко Людмила Олександрівна, 27.01.1974, директор КЗ «НВО №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

7. Война Галина Георгіївна, 19.01.1969, директор КЗ СЗНЗ І ст. «Гармонія» гімназія Т. Шевченка – ЦПВ «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

8. Солонар Людмила Миколаївна, 14.07.1981, віцепрезидент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

9. Гора Олексій Володимирович, 08.03.1970, журналіст ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин».

10. Ратушняк Олександр Михайлович, 10.11.1975, доцент кафедри української літератури ЦДПУ.

11. Вінницький Дмитро Васильович, 18.07.1985, директор ПП «ОЛІКС».

12. Вельгун Наталія Миколаївна, 20.04.1973, директор КЗ «Кущівська гімназія «Міської ради міста Кропивницького».

13. Деркаченко Юрій Олександрович, 15.09.1975, адвокат.

14. Карпенко Олена Миколаївна, 28.06.1978, виконавчий директор ТОВ «Комунальник-Сервіс».

15. Козуб Максим Володимирович, 28.07.1984, фізична особа-підприємець.

16. Калич Вадим Вікторович, 09.08.1987, фахівець із соціальної роботи.

17. Бойко Олена Сергіївна, 09.08.1980, лікар загальної практики-сімейної медицини.

18. Моторний Олексій Борисович, 14.12.1983, фізична особа-підприємець.

19. Шагін Сергій Володимирович, 07.02.1981, фахівець соціальної роботи.

20. Козачінська Олена Валеріївна, 18.11.1983, фізична особа-підприємець.

21. Колотуха Олександр Васильович, 24.10.1959, професор кафедри менеджменту, економіки та туризму Льотної академії.

22. Шишко Олександр Миколайович, 29.11.1969, начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами.

23. Гаєвський Микола Вікторович, 12.09.2001, студент ЦДПУ.

24. Подлєсна Ілона Миколаївна, 21.09.1970, соціальний педагог.

25. Козин Аміна Юріївна, 17.12.2001, студентка ЦДПУ.

26. Чабан Олег Анатолійович, 30.06.1972, тимчасово не працює.

27. Чибітько Олександр Андрійович, 09.12.1972, фізична особа-підприємець.

28. Заболотна Наталія Яківна, 21.11.1974, головна медична сестра КНП «Центральна міська лікарня» Міської ради міста Кропивницького».

29. Суріна Тетяна Вікторівна, 14.08.1991, методист.

30. Обрежа Володимир Леонідович, 17.05.1975, адвокат.

31. Головко Олександр Михайлович, 06.11.1973, фізична особа-підприємець.

32. Мицюк Михайло Петрович, 02.07.1990, менеджер з інвестицій ФКК «Наш Капітал».

33. Захаров Ігор Миколайович, 07.10.1973, директор Корпорації «ХХІ Століття».

34. Іскендерова Оксана Вікторівна, 26.08.1983, секретар КНП «Центральна міська лікарня міської ради міста Кропивницького».

35. Морква Маріанна Олександрівна, 24.03.1990, директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Кропивницького.

36. Морараш Ніна Іванівна, 24.09.1982, керуюча відділенням АТ «Сбербанк».

37. Соловйов Віктор Станіславович, 15.08.2002, студент ЦДПУ.

38. Сердюк Роман Станіславович, 28.03.1972, заступник директора ТОВ «КФ «Східні ласощі».

39. Гельбак Анжела Миколаївна, 13.01.1970, доцент КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

40. Солонар Олександр Недалович, 14.08.2001, студент ЦДПУ.

«Батьківщина»

1. Цертій Олександр Миколайович, 05.09.1976, генеральний директор ТОВ «Альянс-Трейдинг».

2. Колісніченко Роман Миколайович, 24.03.1983, директор Центральоукраїнського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

3. Щербина Сергій Володимирович, 20.11.1981, радник голови Кіровоградської обласної ради.

4. Романескул Ірина Володимирівна, 03.10.1992, помічник голови обласної ради.

5. Вахнік Вікторія Олексіївна, 27.07.1968, директор ПП «Агротехівест Юг».

6. Терзов Дмитро Семенович, 25.05.1975, фізична особа-підприємець.

7. Розгачов Роман Олександрович, 05.08.1979, директор ТОВ «Степова мрія».

8. Гребенчук Юрій Федорович, 30.10.1960, директор ПП «Альянс-Маркет».

9. Романюк Галина Миколаївна, 04.01.1963, акторка.

10. Погоня Людмила Анатоліївна, 10.07.1960, тимчасово не працює.

11. Крившенко Олександр Геннадійович, 23.08.1972, директор Бренд «МК».

12. Барков Олександр Васильович, 16.05.1959, завідуючий відділенням КНП «Міська лікарня №2 імені Святої Анни» міської ради м. Кропивницького.

13. Агліулін Роман Равільович, 07.12.1976, директор МП «Армікс».

14. Пупишева Валентина Яківна, 27.05.1956, директор Кіровоградського інституту розвитку людини.

15. Калкіна Людмила Іванівна, 31.10.1956, вчителька.

16. Рачковський Богдан Федорович, 21.01.1995, завідуючий аптечним пунктом.

17. Чернишенко Олександр Леонідович, 01.12.1956, заступник головного лікаря КНП «Міська лікарня №2 імені Святої Анни» міської ради м. Кропивницького.

18. Русул Микола Іванович, 18.11.1956, директор Школи естетичного виховання «В гостях у казки».

19. Приймаченко Олена Григорівна, 06.10.1978, заступник директора Художньої школи ім. Осьмьоркіна.

20. Горенко Галина Олександрівна, 05.04.1967, головний лікар КНП «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради».

21. Мельник Михайло Володимирович, 30.10.1971, голова профспілкового комітету шахти
Інгульська шахта ДП «Схід ГЗК».

22. Гавриленко Віталій Сергійович, 22.01.1985, фізична особа-підприємець.

23. Підковський Гліб Борисович, 07.12.1975, директор ТОВ « Агро-Експо-Центр».

24. Фліс Катерина Вадимівна, 11.10.1994, юрист.

25. Майданик Анжеліка Миколаївна, 13.04.1967, бухгалтер ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

26. Хачатурян Олександр Сергійович, 29.01.1977, приватний підприємець.

27. Селін Станіслав Єгорович, 12.03.1976, лікар.

28. Таранюк Сергій Григорович, 07.11.1977, тимчасово не працює..

29. Хіменко Лілія Андріївна, 29.07.1983, тимчасово не працює.

30. Березіна Дар’я Геннадіївна, 08.02.1989, менеджер з продажів магазину «Імперія чистоти».

31. Муравйов Володимир Михайлович, 31.08.1977, пенсіонер за інвалідністю.

32. Тимошевський Валерій Миколайович, 08.04.1966, тимчасово не працює.

33. Андреєва Лариса Миколаївна, 29.10.1965, головний лікар КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради».

34. Шубіна Людмила Володимирівна, 27.09.1947, генеральний директор ТОВ «Друкмаш-центр».

35. Бєлов Віталій Віталійович, 14.09.1975, засновник ПП «Лайнбуд-Кір».

36. Левченко Олександр Михайлович, 19.05.1973, проректор ЦНТУ.

37. Демченко Михайло Іванович, 20.08.1957, приватний підприємець.

38. Суркова Ганна Павлівна, 12.01.1977, директор КПНЗ «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

39. Буякова Любов Дмитрівна, 04.09.1966, слюсар-складальник ПАТ «НВП – Радій».

40. Бондарчук Сергій Павлович, 02.04.1963, завідувач відділенням КНП «Кропивницька обласна лікарня Кропивницької обласної ради», відділення торакальної хірургії».

41. Борисов Денис Сергійович, 09.12.1984, тимчасово не працює.

42. Палій Антоніна Борисівна, 04.11.1959, секретар виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.