У Кропивницькому засудили подружжя за комуністичну пропаганду

0
2263
кількість переглядів

Ленінський районний суд у Кропивницькому засудив подружжя до двох років позбавлення волі з іспитовим строком один рік за розповсюдження у мережі Інтернет комуністичної символіки.

Про це CBN повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

«За інформацією державного обвинувача у справі Дмитра Бабенка, досудове розслідування встановило, що в листопаді-грудні 2017 року 38-річний чоловік, житель обласного центру, разом зі своєю 28-річною цивільною дружиною, використовуючи мережу Інтернет, на вебсайті “Ютуб” зареєстрували канал “Станция Коммунизм” з метою поширення пропаганди комуністичного тоталітарного режиму та комуністичної символіки», – сказано у повідомленні.

На створеному каналі обвинувачені випустили кілька відеороликів: «Великой Октябрьской социалистической революции 100 лет!», «С новим годом! Поздравление от Красной школы”», які, згідно з висновками судової лінгвістичної експертизи, містили заклики до розбудови комуністичного та націонал-соціалістичного державного устрою.

Під час досудового слідства чоловік та його дружина повністю визнали свою вину в інкримінованому злочині. Між прокурором, обвинуваченими та їх адвокатом були укладені угоди про визнання винуватості.

На підготовчому судовому засіданні справи суд затвердив ці угоди. Подружжя визнали винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.