Як бути бажаною? Жіноче ток-шоу 3G+M (ВІДЕО)

830
кількість переглядів

У цьому випуску найжіночнішого ток-шоу «3G+M» досить пікантна тема. Як зробити так, щоб  бути бажаною та цікавою для чоловіка? Питання широке та філософське. Дівчата збільшують та навіть зменшують груди, сідниці, губи, а навіщо? Щоб задовольнити себе чи свого партнера? Дехто вважає, що  спочатку треба задовольнити себе та свої потреби, а потім думати за інших. Це й обговорила з гостями ведуча Катя Лунгул.

У гостях:

Альбіна Печена – психолог;

Ірина Шах – йога-teacher;

Галина Артеменко – гастроманіяк, кулінарний блогер.

Також у випуску  ви побачите, як Катя Лунгул вперше спробувала зайнятися йогою, та дізнаєтесь її враження від цього процесу. А ще про те,  як за одну годину прибрати зайві 3-4 сантиметри, покращити загальне самопочуття, зовнішній вигляд і емоційний фон. Популярна та інноваційна процедура «віскі-сповивання». Які результати отримала ведуча шоу дивіться у випуску.

Дивіться у суботу о 10:30 та 19:30 жіноче ток-шоу «3G+M» на телеканалі «Вітер» або на Youtube-каналі

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.