У Кропивницькому презентували книги про природні багатства Кіровоградщини (ФОТО)

607
кількість переглядів

У Кропивницькому презентували дві книги, присвячені природним багатствам нашої землі, — «Золоті стежини Кіровоградщини» та «Крилаті скарби Кіровоградщини», передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Їх авторкою є краєзнавця, вчитель-методист, відмінниця освіти України Ніна Бабанська.

«Золоті стежини Кіровоградщини» стали своєрідним підсумком багаторічної роботи по дослідженню 49 унікальних стежин, які в минулому столітті визначив її батько – відомий педагог і колекціонер Ігор Бабанський.

В книгу увійшли сім: Скам’янілі слони, Монастирище, Лозоватка, Розлитий камінь, Чорне озеро, Сакральний центр Скіфії та Загублений світ. Їх разом з авторкою вивчали учні Кіровоградського колегіуму №11 – члени обласного дитячо-юнацького екологічного клубу «Ексампей», яким керувала Ніна Бабанська, та інших шкіл, студенти Інженерного коледжу ЦНТУ, а також місцеві геологи, археологи, історики та краєзнавці.

Книга стане провідником в унікальний світ Кіровоградського краю, багатого на природні феномени та загадки, про власне відкриття якого під час презентації видань в обласному краєзнавчому музеї розповіли учасники досліджень різних років.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.