Кропивницькі депутати зняли кошти з ремонту доріг, щоб розрахуватися з облгазом

538
кількість переглядів
гроші

Депутати міськради Кропивницького внесли зміни в Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому на 2017-2021 роки.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Таке рішення вони прийняли на сьогоднішньому засіданні двадцять другої сесії Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання, передає CBN.

Гроші – 19 млн грн – зняли з ремонту доріг і тротуарів і направили на КП «Тепроенергетик», щоб нормально увійти в опалювальний сезон, розрахувавшись за перерозподіл газу.

«Сума заборгованості складає 4,2 млн грн на місяць, починаючи з квітня, – пояснив міський голова Андрій Райкович. – Ми зверталися до міністерства за дозволом на отримання кредиту, але нам не погодили».

Таку ж суму зняли з Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.