У Кропивницькому на ректора вишу склали протокол

1168
кількість переглядів

На ректора одного з закладів вищої освіти у Кропивницькому склали протокол про адміністративне правопорушення під час посвяти в студенти, передає CBN з посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З заявою про порушення карантинних вимог під час проведення масового заходу небайдужі громадяни звернулись до обласного управління Держпродспоживслужби.

Фахівці обстежили навчальний заклад, перевірили дотримання протиепідемічних заходів та встановили, що там дійсно проводили масовий захід з недотриманням між студентами дистанції в 1,5 метра та з кількістю учасників більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі.

Це було порушенням вимог постанови уряду про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів.

Ректор отримав протокол про адмінпорушення, а з адміністрацією навчального закладу провели роз’яснювальну роботу щодо профілактики коронвісуру та дотримання протиепідемічних заходів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.