Безпечний манікюр. Перевірка салону. Сервіс. Жіноче ток-шоу 3G+M (ВІДЕО)

1503
кількість переглядів

Кожна друга жінка вважає за краще зробити манікюр у майстра в спеціалізованому салоні. І багато хто забуває, що головне у манікюрі не форма нігтів, колір чи дизайн, а – безпека.

У манікюрному салоні відвідувача можуть очікувати ряд самих різних небезпек: порізи, недостатня дезінфекція шкіри рук і інструментів, відсутність дезінфекції в принципі, травми нігтьових пластин через недосвідченість майстра, неякісні дешеві матеріали, які елементарно псують нігті. Наслідки такого недбалого відношення можуть бути просто катастрофічними: гепатит, сифіліс, грибкові інфекції – і це тільки мала частина захворювань, якими можна заразитися під час манікюру.

Про це Катя Лунгул і поговорила з гостями у новому випуску найжіночнішого ток-шоу 3G+M.

Наталі Городова – практикуючий майстер міжнародного рівня (Париж 2018 року) у сфері нейл арта протягом 14 років, засновниця школи-студії Наталі nails;

Віра Попович – подолог з медичною освітою;

Ліза Мазаленко – не одноразово стикалася з недосвідченими майстрами.

Дивіться у суботу о 10:30 та 19:30 жіноче ток-шоу 3G+M на телеканалі «Вітер» або на Youtube-каналі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.